dodano: 2019-02-19 10:00:02

Little Misfortune się rozwija. Posłuchajcie ścieżki dźwiękowej!

Autor: agusia16
Little Misfortune się rozwija. Posłuchajcie ścieżki dźwiękowej!
0

Little Misfortune, rysunkowa, ale jednocześnie mroczna gra przygodowa twórców Fran Bow, studia Killmonday Games, staje się coraz doskonalsza i pełniejsza i zbliża się do wersji beta.
 
Gra, o której mieliśmy okazję wspominać już między innymi przy okazji oficjalnego zwiastuna tej urokliwej, ale i nie pozbawionej mroku przygodówki point & click, wkracza pewnym krokiem w wersję beta, która zakończyć się ma premierę Little Misfortune, jeszcze w tym roku.
 
Produkcja zyskała właśnie wiele nowych szczegółów, w tym miny, grymasy i gesty naszej głównej bohaterki, małej, ośmioletniej dziewczynki szukającej prezentu dla swojej mamy, jakim ma być "Wieczne Szczęście". Razem ze swoim nowym przyjacielem, panem Voice'm zapuszczają się głęboko w las, gdzie stopniowo odkrywają tajemnice i łapią nieco życiowego pecha.
 
Gra oprócz nowych ruchów, min i gestów "Małego Nieszczęścia", bardzo gadatliwej osóbki, zyskała także ścieżkę dźwiękową, której próbki znajdziecie na dwóch filmach wideo. Autorem muzyki w Little Misfortune jest Isak Martinsson.
 
Little Misfortune zadebiutować ma na Steam w drugim kwartale tego roku w wersji na PC. W przyszłości planowana jest także wersja na urządzenia mobilne.

Karta gry na Steam

Odwiedź oficjalną stronę gry


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama