dodano: 2019-03-06 18:45:02
PC

Luna the Shadow Dust na nowym zwiastunie filmowym

Autor: agusia16
Luna the Shadow Dust na nowym zwiastunie filmowym
0

LUNA The Shadow Dust, to ręcznie rysowana, magiczna przygodówka point & click, stworzona przez niezależne Lantern Studio, doczekała się nowego filmowego zwiastuna.
 
A ten możemy obejrzeć na YouTube  wydawcy Application Systems Heidelberg, które ma w swoim portfolio niezwykle udaną przygodówkę detektywistyczną w stylu retro, Lamplight City oraz wciągającą klasyczną przygodówkę Unforeseen Incidents, których recenzje i poradniki znajdziecie na łamach naszego serwisu. LUNA The Shadow Dust to jednak zupełnie inna produkcja, łącząca w sobie przygodówkę, grę logiczną i nutkę fantasy. Tytuł skupiony za zagadkach i narracyjnej opowieści, pozbawiony dialogów, ale bogaty w inne przygodowe doznania i klimatyczną ścieżkę dźwiękową.
 
Unforeseen Incidents - recenzja
 
Unforessen Incidents - solucja, poradnik
 
W świecie, który stracił równowagę, pewien chłopiec, wraz ze swym wyjątkowym przyjacielem wyrusza na wyprawę do zaklętej krainy, której celem jest ponowne pojawienie się na niebie księżyca, który dopóki nie wzejdzie, porządek świata nie zostanie przywrócony. Podróż,  wymagać będzie od chłopca odwagi i determinacji. Wędrówka zaprowadzi naszych bohaterów do wieży na krańcu świata, gdzie tli się nadzieja na przywrócenie utraconych wspomnień i odnalezienie czegoś znacznie cenniejszego, najciemniejszego sekret ukrytego poza samą wieżą.
 
Lamplight City - recenzja
  
Lamplight City - solucja, poradnik
 
LUNA The Shadow Dust to przygodówka stworzona ręcznie, za pomocą animacji poklatkowej, nastawiona na zadanie wymagające szybkości reakcji, wrażliwości muzycznej i co najważniejsze umiejętności rozbudzania wyobraźni. 
 
Gra zadebiutuje na platformie Steam w tym roku, w wersji na PC, Mac i Linux, a także na urządzeniach mobilnych, na na iOS i Androida. 
 
Karta gry na Steam
 
 
Informacje na stronie Application Systems Heidelberg
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama