dodano: 2019-08-28 18:00:07

Mroczne Materie, serial HBO i BBS na nowym filmowym zwiastunie

Mroczne Materie, serial HBO i BBS na nowym filmowym zwiastunie
64°
0

His Dark Materials, Mroczne Materie, serial wyprodukowany przez HBO i BBS zaprezentowany na nowym filmowym zwiastunie. Premiera pierwszego sezonu jesienią.
 
Mroczne Materie, to nowy serial stacji HBO oraz BBS. Po raz kolejny na ekrany, tym razem w odcinkowej postaci, zostanie przeniesiona proza Pullmana, którą bliżej w kinowej wersji poznać mogliśmy w filmie Gwiezdny Pył. Premiera ośmiu odcinków pierwszego sezonu serialu w reżyserii Dawna Shadfortha, Otto Bathursta,Toma Hoopera, Eurosa Lyna i Jamie'go Childsa w listopadzie. Tymczasem stacja BBS zaprezentowała kolejny filmowy zwiastun.
 
Mroczne Materie, nowy serial BBC i HBO na pierwszym zwiastunie
 
Produkcja, która jak wspomniałam liczyć sobie będzie 8 odcinków i pozwoli widzom śledzić losy dziecka, nastolatki o imieniu Lyra. Dziewczyna zawieszona między wymiarami, potrafiąca się przenosić między światami, ruszy w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, której celem jest uratowanie porwanego przyjaciela.
 
Tajemnicza organizacja, porwania dzieci, różne wymiary, pułapki i dziwne zwierzęta. To tylko wstęp do miejmy nadzieję wciągającej opowieści, która swoją premierę ma mieć w listopadzie. Chwilę później ruszyć mają prace nad drugim sezonem, który został zamówiony.
 
W rolach głównych: Dafne Keen (znana z Logan: Wolverine), James McAvoy, Ruth Wilson, Lin-Manuel Miranda.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama