dodano: 2020-07-27 00:15:01

Najlepsze gry na wakacje 2020 roku! Co jeszcze możemy sprawdzić? Co przed nami? W co warto zagrać w sierpniu? - Propozycje z wysokiego segmentu!

Autor: AnoX
Najlepsze gry na wakacje 2020 roku! Co jeszcze możemy sprawdzić? Co przed nami? W co warto zagrać w sierpniu? - Propozycje z wysokiego segmentu!
29°
0

Co prawda mamy już końcówkę lipca 2020 roku, jednakże zdecydowaliśmy się poświęcić dla Was kilka chwil na zebranie najciekawszych propozycji na sierpień.
 
Po lipcowych zapowiedziach nadciąga intrygujący sierpień 2020, w trakcie którego będzie się można zapoznać z kilkoma niezłymi propozycjami, dzięki którym mogliśmy radować się kolejnymi udanymi godzinami. Niemniej już w tym miesiącu było kilka wartych uwagi propozycji, a kolejne jeszcze przed nami. W tym roku dużej ilości hitów nie uświadczymy, zatem zaprosimy Was także do zapoznania się z nieco starszymi tytułami, nieźle wpasowującymi się na ten gorący czas z elementami kwarantanny i ograniczeń... ;) Co zatem warto sprawdzić w drugiej połowie wakacji 2020 roku?

To był udany lipiec!

Fani Trakckmanii już pierwszego dnia mogli się delektować kolejną udaną odsłoną, za moment nadleciał Marvel's Iron Man VR zgarniający niezłe oceny. Po tygodniu nadjechało bardzo dobre F1 2020, udany czas miało także EA ze względu na niezłą jakość Rocket Arena, mającego obecnie nieco problemów z zainteresowaniem.
 
Szkoda jedynie, że tak niewiele gier trafiło wcześniej na rynek, choć w ostatnich dniach zagościły takie perełki jak Carrion czy Roki, nie zapominając o świetnie przyjętym Ghost of Tsushima czy też nadchodzący na dniach Libereted na komputery osobiste czy też powracający Destroy All Humans! (2020). Końcówka miesiąca była pod tym względem niezła, a za chwilę...
 
DAH_Preorder_002_HD

Kilka wybranych, nadchodzących gier w sierpniu...

Na początku miesiąca zapoznać się w końcu będziemy mogli z Fall Guys, po trzech dniach pojawi się PC-towe wydanie Horizon Zero Dawn, a po tygodniu na rynku za darmo przez jeden dzień będziemy mogli zgarnąć Total War Saga Troy czy też mające podstawę "podnieść" serię UFC - EA Sports UFC 4! 18 lipca doczekamy się pięknych lotów w ramach Microsoft Flight Simulator 2020, mogącego okazać się głównym oczkiem zainteresowań graczy w najbliższym miesiącu. Ostatnie zabiegi wydawców także wskazują na to, że już niebawem będziemy mogli kolejnych zapowiedzi oraz szybkich premier w stylu chociażby Hyper Scape.
 

XO__A320_Alpes_PJakie gry mogą jeszcze okazać się cenne i przyjemne na takich czas? 

Najbliższe tygodnie mogą się okazać świetną okazją do nadrobienia zaległości czy też sprawdzenie dostępnych tytułów, dzięki którym płynniej przejdziemy do kolejnych gier wydawanych w tym roku. 
 
Naturalnie uwaga nasza kieruje się ku Watch Dogs 2 oraz ku Assassin's Creed Odyssey wraz z dodatkami, dzięki którym będziemy się mogli nieco przygotować do nadciągających jesienią premier Watch Dogs Legion oraz Assassin's Creed Valhalla, mającymi kontynuować wcześniejsze wątki fabularne.
 
Nie zapominajmy także chociażby o udanych strategiach pokroju Total War Three Kingdoms czy o rodzimym Ancestor's Legacy wraz z dodatkiem Saladin's Conquest, dzięki którym przeniesiemy się do pięknych i efektownych historycznych wycieczek w przeszłość. Przy tej okazji warto także rozważyć parę sesji z Anno 1800, które nieco umili nam czas oczekiwania na The Settlers, które w tym roku pewnie nie zagości na rynku....
 
ACV_uf_lipiec_2020_1_
 
Fani oczekujący na Cyberpunk 2077 być może zechcą wrócić na jakiś czas do Wiedźmina 3 Dziki Gon lub zechcą się zapoznać z The Outer Worlds, dzięki którym wiele godzin świetnej zabawy mamy jak w banku. Z resztą jeżeli wszystko pójdzie jak należy to być może we Wczesnym Dostępie za miesiąc zagości Baldur's Gate 3, na które fani gatunku czekają od tak długiego czasu.
 
Pośród gier ekskluzywnych mających mieć wkrótce premiery znajdziemy chociażby Halo 5, które niejako zostanie zresetowane fabularnie za sprawą Halo Infinite, natomiast Marvel's Spider-Man to będzie świetna przygoda przygotowawcza przed premierą Marvel's Spider-Man Miles Morales. To będzie dobra rozgrzewka także przed kolejnymi wydarzeniami, które mają mieć miejsce na dniach.
 
Fani horrorów bez dwóch zdań powinni nadrobić Resident Evil VII biohazard, jeżeli chcieliby wskoczyć od razu do Resident Evil Village, które ma zakończyć dość krótką historię Ethana. Podobnie może być także z wielbicielami strzelanek w otwartych światach, którzy mogą już teraz przenieść się do alternatywnego USA za sprawą Far Cry 5, będącego niezłą rozgrzewką dla Far Cry 6.

Mini podsumowanie

Są to oczywiście autorskie propozycje, wobec których świetnie będą się prezentowały Wasze propozycje które już ogrywacie lub te które chcecie sprawdzić w najbliższych tygodniach.

źródło: fot. Mateus Elias Reis on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama
Reklama