dodano: 2018-08-07 18:00:02
PC

Przygodówka Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD nadchodzi

Autor: agusia16
Przygodówka Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD nadchodzi
1

Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD, odświeżona wersja przygodówki wydanej jedenaście lat temu, dzieło Alasdaira Becketta-Kinga i Application Systems Heidelberg zadebiutuje w tym roku na Steam.

Gra, która pierwotnie zadebiutowała w roku 2017 jako prezent urodzinowy dla dziewczyny szybko stała się projektem, w który zagrało dużo więcej osób. W 2016 pojawiła się kolejna gra z serii, zatytułowana: Nelly Cootalot: The Fowl Fleet. Wydawcą obydwu gier jest studio Application Systems Heidelberg, które w swoim portfolio ma takie przygodówki jak: Unforessen Incidents, czy Lamplight City, które swoją premierę będzie mieć już w przyszłym miesiącu.

Lamplight City - wrażenia z wersji demonstracyjnej

Unforessen Incidents - recenzja

Unforessen Incidents - poradnik, solucja

Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD w zremasterowanej wersji pozwoli graczom po raz kolejny wcielić się w sympatyczną, acz budzącą trwoga panią pirat o imieniu Nelly,  dziewczynę, której nieobojętny jest los wszystkich zwierząt. Pewnego dnia zostaje poproszona przez ducha pewnego korsarza o zajęcie się sprawą zaginionych ptaków zwanych warzęchami. Śledztwo doprowadzi naszą piratkę między innymi do nikczemnego barona Szerokobrodego.

Gra oprócz ręcznie rysowanej grafiki i przeróżnych łamigłówek, oferuje graczom także sporą dawkę humoru. 

Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD zadebiutuje na Steam jeszcze w tym roku. 


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-07 21:53:17

Ale Jezus nie czaje tego masakra. Może Jezus był rudy kto wie :P ;)

Reklama
Reklama