dodano: 2021-01-06 23:55:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Outriders pierwszą dużą grą, która zalicza przesunięcie daty premiery! Gra People Can Fly zagości dopiero w kwietniu!

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Outriders pierwszą dużą grą, która zalicza przesunięcie daty premiery! Gra People Can Fly zagości dopiero w kwietniu!
15°
0

Outriders stał się pierwszą dużą grą, która doczekała się przesunięcia daty premiery. Gra People Can Fly ma zadebiutować w kwietniu.

Polskie studio obecne od pewnego czasu na Giełdzie Papierów Wartościowych, przynosi graczom kiepskie wieści na początku 2021 roku. Jak się okazuje ich najnowsza produkcja Outriders zalicza spore opóźnienie daty premiery.

Zapoznaj się także z: Seria Souls - Jak fenomen rozpoczął się od Demon's Souls? Kolejność gier, historia, dodatki, poboczne odsłony?

Jak się okazuje gra zadebiutuje dopiero 1 kwietnia 2021 roku, co względem wcześniejszego 2 lutego jest sporym opóźnieniem.

Na pocieszenie mamy otrzymać 25 lutego specjalną wersję demonstracyjną, zapewniającą graczom kilka godzin zabawy, co jest rezultatem naprawdę godnym!

Szczegóły mamy otrzymać za pewien czas, jednakże gracze z pewnością nie chcieli otrzymać takiego początku 2021 roku....

 

 

Outriders ma zadebiutować 1 kwietnia 2021 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5Xbox Series S i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się także pojawić jeszcze w 2021 roku.

People Can Fly zadebiutowało w grudniu 2020 roku w ramach PCF Group S.A. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama