dodano: 2021-01-15 07:10:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

People Can Fly zdradziło i pokazało istotne kwestie z Outriders. Studio powoli rezygnuje z własnej serii Broadcast?

Autor: AnoX
Gra: Outriders
People Can Fly zdradziło i pokazało istotne kwestie z Outriders. Studio powoli rezygnuje z własnej serii Broadcast?
13°
0

W ciągu ostatnich dni polskie studio People Can Fly podzieliło się kilkoma informacjami o Outriders. Tym razem bez swojej serii transmisji Broadcast.

Po przesunięciu premiery na kwiecie, wydawało się, że PCF nie będzie mieć niczego do pokazania oraz ogłoszenia graczom, tymczasem deweloperzy zdecydowali się jednak co nieco jeszcze dorzucić.

Przeczytaj także: Bydgoskie Vivid Games zaliczyło swój absolutnie najlepszy rok w całej historii studia ze sporym zyskiem netto!

Najnowsze materiały w zasadzie w całości skupiły się na elementach związanych z wersją na komputery osobiste, gdzie szykowane są rozwiązanie mające wykorzystać potencjał tej platformy oraz potężnych podzespołów i sprzętu należącego do m.in. PCMR.

W związku z tym poznaliśmy wymagania systemowe - minimalne oraz rekomendowane, za którymi za pewien czas dojdzie konfiguracja ultra, ta ostatnia jest jeszcze doprecyzowana wewnątrz.

Pojawią się naprawdę liczne ustawienia, szereg opcji do wyboru, wsparcie dla ultrapanoramicznych monitorów, wykorzystanie technologii DLSS, Nvidia Ansel oraz wiele pomniejszych opcji. Przy tej okazji dowiedzieliśmy się także, że gra doczeka się pełnego polskiego tłumaczenia (liczyć możemy zarówno na napisy jak i na w pełni udźwiękowienie tego elementu). 

Jedyne co może dziwić to fakt, że studio tym razem zdecydowało się opublikować kolejnego materiału z serii Outriders Beroadcast, które przez dłuższy czas oferowały nam pakiety pokazów i ogłoszeń. Seria cieszyła się istotnym zainteresowaniem i byłaby jak znalazł w takim okresie jak ten. Najwyraźniej nikt nie miał czasu na opracowanie kolejnego epizodu, a cała seria być może jeszcze wróci bliżej premiery. Na tę chwilę możemy jedynie domniemywać....

 

 

Outriders ma zadebiutować 1 kwietnia 2021 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5Xbox Series S i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się także pojawić jeszcze w 2021 roku.

People Can Fly zadebiutowało w grudniu 2020 roku w ramach PCF Group S.A. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama