dodano: 2019-04-27 06:00:02
PC

Planet Zoo, nowa gra twórców Planet Coaster i Jurassic World Evolution

Autor: AnoX
Planet Zoo, nowa gra twórców Planet Coaster i Jurassic World Evolution
33°
1

Planet Zoo to zupełnie nowa gra twórców Planet Coaster oraz Jurassic World Evolution, którzy tym razem biorą się za ZOO i opiekę nad wyjątkowymi zwierzętami.
 
Deweloperzy tym razem zabiorą nas do bardziej realistycznej rzeczywistości, gdzie będziemy mogli zbudować wielkie ZOO z autentycznymi zwierzętami z całego świata. To właśnie my będziemy mogli stać się budowniczym niewiarygodnych miejsc, które zgromadzą tłumy chętne doświadczyć z bliska zwierzęta. 
 
Gra ma podchodzić do tematu nie tylko z poziomu środowiskowego, ale także i ze społecznego, w związku z czym podejmować będziemy wiele problemów. Deweloperzy zdecydowali się zapewnić nam wiele swobody oraz potencjału na budowanie swojego rozbudowanego miejsca, pełnego interesujących atrakcji. 
 
Planet Zoo zaprasza nas do stawiania zarówno na klasykę jak również na nowoczesne technologie, dzięki czemu będziemy mogli często budować oryginalne konstrukcje.
 
 

  
- To jest gra o zarządzaniu zoo, którą chcieliśmy zrobić od wielu lat - powiedział Jonny Watts, dyrektor kreatywny Frontier. - Postawiliśmy sobie wyzwanie zbudowania gier, które stworzyliśmy wcześniej, i przeniesienia wspaniałej spuścizny klasyków, takich jak seria Zoo Tycoon. Bierzemy wszystko, czego nauczyliśmy się z naszej poprzedniej pracy i skupiamy się na nowoczesnych wartościach - niesamowitej autentyczności, bogatym zarządzaniu, nieograniczonej kreatywności i współpracy ze społecznością - aby stworzyć naszą najlepszą grę symulacyjną. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas, gdy Planet Zoo pojawi się jeszcze w tym roku. -
 
Planet Zoo ukaże się jesienią 2019 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-30 21:32:22

Jakoś trąci to strasznie odgrzewanym kotletem i dlatego dziekuje bardzo za cos takiego.

Reklama
Reklama