dodano: 2021-08-05 13:15:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Planszówka Green Hell trafiła na Kickstartera! Gra radzi sobie naprawdę nieźle

Autor: AnoX
Planszówka Green Hell trafiła na Kickstartera! Gra radzi sobie naprawdę nieźle
12°
0

Planszówka Green Hell oficjalnie trafiła na Kickstartera, gdzie gracze mogą wesprzeć projekt o przetrwaniu w amazońskiej dżungli!

Na platformie Kickstarter wystartowała kampania na rzecz planszówkowej adaptacji gry Green Hell, znanej w tym wydaniu jako Green Hell: The Board Game. Propozycja stara się obecnie pozyskać uznanie graczy, którzy zechcą się wesprzeć Creepy Jar oraz Galaktus Games.

Potrzebne jest uzyskanie 350 tysięcy złotych, które przeznaczone zostaną na produkcję oraz przesłanie gry do klientów. Zainteresowanie kooperacyjną walką z niebezpieczeństwami w dżungli mogą wskoczyć do szalonej walki o uratowanie żony.

Zapoznaj się również z: Final Fantasy i Dragon Age to kolejne gry, które chce zekranizować platforma Netflix

Zespół ratowniczy będzie poszukiwać kobiety, wykorzystując do tego swoje własne umiejętności (dla klas Survivalista, Medyk, Przewodnik i Naukowiec), które razem pozwolą nam poradzić sobie z licznymi wyzwaniami w trakcie misji.

Twórcy skoncentrowali się na zagwarantowaniu graczom sporej nieprzewidywalności oraz świeżości w segmencie kreacji postaci oraz jej wykorzystania podczas rozgrywki już na samej mapie.

W składzie pełnego wydania gracze znajdą cztery postacie, przeszło 100 kart, 154 kafelki, 14 kostek oraz przeszło 230 kart oraz tokenów. Pakiet wyceniono na 445 złotych, a w planach są również rozszerzenia.

Kampania planszówki na Kickstarterze

Green Hell ukazało się 5 września 2019 roku na komputerach osobistych (Steam). Gra zadebiutowała 8 października 2020 roku na Nintendo Switch. Wersje na konsole PlayStation 4 i Xbox One dziś debiutuje.

Creepy Jar S.A. zadebiutowało na GPW 8 kwietnia bieżącego roku.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama