dodano: 2020-11-21 06:00:01

PlayStation 5 doczekało się świetnej reklamy, która wskazuje że Sony nie zapomniało o swojej kreatywności!

Autor: AnoX
Tagi: ps5,ps5 reklama,reklama,reklama ps5,playstation 5 reklama,reklama playstation 5,sony,rick and morty,rick and morty ps5,ps5 rick adn morty,playstation 5 rick and morty,rick and morty playstation 5
50°
0
PlayStation 5 doczekało się świetnej reklamy, która wskazuje że Sony nie zapomniało o swojej kreatywności!
Niegdyś Sony znane było z niezwykłych sposobów promocji konsol, a najnowsza reklama PlayStation 5 wskazuje, że korporacja wciąż o tym pamięta!
 
Najnowsza propozycja japońskiej korporacji zagościła na całym świecie, dzięki czemu fani mogą się już zapoznać z PlayStation 5 w jej pełnej krasie. Ten miły akcent nie przypadł wszystkim zainteresowanym, jednakże pochwał nie brakuje.
 
Nowiutka reklama PS5 przypomina nam o tym, że Sony zawsze potrafiło skutecznie dotrzeć do szerokiej grupy graczy, jednocześnie stawiając na nietypowe pomysły czy okazje.
 
Tym razem firma nawiązała współpracę z Adult Swim, dzięki czemu gracze mogą ujrzeć wyjątkową reklamę nowego urządzenia, w którą zaangażowani są... Rcik i Morty, bohaterzy znanej animacji dla dorosłych.
 
 
Wideo jest krótkie, w pełni spójne z serialem, jego charakterem, bezprzewodowością oraz stylem wizualnym, dzieki któremu mozemy zobaczyć jak efektownie prezentuje się rysowana "PeeS piątka".
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama