dodano: 2020-11-19 20:55:01

Dziś PlayStation 5 zalicza swoją premierę w Polsce! Rodzimy oddział giganta świętuje debiut nowego urządzenia!

Autor: AnoX
Dziś PlayStation 5 zalicza swoją premierę w Polsce! Rodzimy oddział giganta świętuje debiut nowego urządzenia!
17°
0

W dniu dzisiejszym na rynku debiutuje konsolach PlayStation 5, najnowsze urządzenie Sony, które w dziś faktycznie gości na światowych rynkach.
 
Pod długim czasie oczekiwania w końcu gracze w naszej ojczyźnie oraz wielu jeszcze miejscach na świecie odbywa się debiut nowego urządzenia japońskiej korporacji, która poprzez PlayStation 5 wchodzi do domów.
 
Najnowsza propozycja w końcu ujrzała światło dzienne, już gości pod wieloma telewizorami i dostarcza nowy poziom, nową generację rozgrywki, uzyskiwaną nie tylko za pośrednictwem kontrolera DualSense czy dźwięku 3D.
 
Mieszkańcy Warszawy mogli ujrzeć wyjątkową iluminację, na budynku Widok Towers, wchodzącej w skład inicjatyw z takich miast jak Tokio, Nowy Jork, Auckland, Toronto, Seul i Meksyk.
 
Nowe urządzenie trafiło do sprzedaży i do domów kilkoma tytułowymi premierowymi oraz ekskluzywnymi, które już teraz zapewniają ogląd tego co ma czekać na graczy w następnych miesiącach.
 
Zapoznaj się także zFilm superbohaterski Wonder Woman 1984 zaprezentowany na najnowszym zwiastunie. Premiera ustalona, debiut już w grudniu
 
- PS5 to naprawdę konsola nowej generacji, a jej premiera stanowi początek nowej ery gier. Już dzisiaj gracze mogą przemierzać nowe, niewiarygodne światy, a tytuły, które będą powiększać kolekcję na PS5, na pewno jeszcze bardziej wzbogacą rozgrywkę na naszej konsoli. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że możemy współpracować z tak utalentowanymi twórcami gier. Ich kreatywność sprawia, że przyszłość rozgrywki na PS5 nie ma żadnych granic – powiedział Jim Ryan, prezes i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment. 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama