logo lubiegrac.pl

Właśnie startuje PlayStation Showcase 2023! Co czeka PS5 w swojej drugiej fazie rozwoju?

aktualności newsy hardware Właśnie startuje PlayStation Showcase 2023! Co czeka PS5 w swojej drugiej fazie rozwoju?
Właśnie startuje PlayStation Showcase 2023! Co czeka PS5 w swojej drugiej fazie rozwoju?Właśnie wystartowało PlayStation Showcase 2023, zupełnie nowe wydarzenie organizowane przez Sony, które planuje zaprezentować kolejny rozdział w historii marki PlayStation oraz jej najnowszego dziecka w PlayStation 5. Czas na przeszło godzinę wypełnioną niewidzianymi wcześniej materiałami wideo!

Startuje transmisja z PlayStation Showcase 2023

Po długim czasie oczekiwania w końcu Sony Interactive Entertainment zdecydowało się zaprosić graczy na wyjątkowe wydarzenie, które ma zagwarantować społeczności na odpowiedź, co czeka PlayStation Studios w 2023 roku, jednocześnie prezentując także najważniejsze gry partnerów, które mają się ukazać również w późniejszym okresie.

Od dłuższego czasu gracze oczekiwali na zapowiedzi nowości przygotowywanych przez rodzinę PlayStation Studios, która na przestrzeni miesięcy znacząco się rozrosła o kolejne ekipy, które dotychczas pracowały nad swoimi utrzymywanymi w tajemniczymi tytułami. Nadszedł czas, aby co nieco ujawnić graczom.

Sony Interactive Entertainment zamierza pokazać zarówno wyczekiwane gry jak Marvel's Spider-Man 2, ale i zupełnie nie widziane dotychczas gry własne oraz realizowane przez firmy trzecie. Wiele z nich ma stanowić mocne wsparcie dla przyszłości PlayStation 5, które faktycznie w większych ilościach gości w sklepach, choć z obudową zbędnymi  tytułami i dodatkami.

Przeczytaj również: Wydarzenie w związku z premierą Diablo 4 w Diablo Immortal to początek szerszych nowości zmierzających do gry mobilnej!

W trakcie przeszło godziny gracze mogą spodziewać się pokazów rozgrywki, prezentacji pomysłów i podstaw poszczególnych propozycji oraz zarysu tego, co czeka posiadaczy najnowszej konsoli Sony w jej drugiej fazie rozwoju, o co zadbał miał Jim Ryan domagający się najwyżej możliwej jakości.

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic