dodano: 2020-04-20 18:00:02
PC

Poradnik/solucja, epizodyczne Joyfess Ep.1: Martin's Secret Recipe

Autor: agusia16
Poradnik/solucja, epizodyczne Joyfess Ep.1: Martin's Secret Recipe
12°
0

Pomożemy wam przejść pierwszy epizod niezależnej przygodówki studia Sand Wagon Games. Zapraszamy do  poradnika/solucji Joyfess Ep.1: Martin's Secret Recipe.
 
Mieliśmy dla Was już recenzję epizodycznej przygodówki Joyfess Ep1: Martin's Secret Recipe, autorstwa niewielkiego studia Sand Wagon Games, w której podzieliśmy się z Wami swoimi wrażeniami z jej przejścia. Pora zatem na poradnik, a właściwie szczegółową solucję, która w razie problemów znajdzie dla Was rozwiązanie growego problemu. 
 
Joyfess Ep1: Martin's Secret Recipe - recenzja pierwszego epizodu
 
Joyfess Ep.1: Martin's Secret Recipe to klasyka w każdym calu, gra skupiona na eksploracji, licznych rozmowach i wielu przedmiotowych zagadkach, w których ważnym elementem jest dokładność i skupienie się na dwóch, a nie jednym przycisku myszy. Tytuł nie oferuje zagadek logicznych, przynajmniej w pierwszym zaprezentowanym epizodzie. Czy będzie tak dalej i jak potoczy się rozgrywka? W tej chwili trudno powiedzieć. 
 
Zanim ta chwili nastąpi, zanim bracia ze studia Sand Wagon Games zaprezentują graczom kolejną część gry i przekonamy się na własnej skórze jak rozgrywka się zmienia, zapraszamy Was do, w razie takiej potrzeby, korzystania z naszego poradnika. 
 
Joyfess Ep1: Martin's Secret Recipe - poradnik/solucja
 
Jednocześnie zachęcamy Was do zaglądania do naszego działu poradników i solucji, gdzie systematycznie pojawiają się nie tylko pomoce dotyczące sposobu przejścia gier przygodowych, ale i poradniki dotyczące nowinek technicznych i szeroko pojętej technologii komputerowej. Zapraszamy! 
 
Miłej gry! 
 
Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na komputery osobiste PC. 
 
Kup grę na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama