dodano: 2022-05-14 15:00:01

Poznaliśmy tytuł kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order? Znany dziennikarz zdradził szczegóły

15°
0
Poznaliśmy tytuł kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order? Znany dziennikarz zdradził szczegóły

Jeff Grubb, znany w branży dziennikarz, zdradził tytuł powstającej kontynuacji Star Wars: Fallen Order. Za tę produkcję odpowiada studio Respawn Entertainment.

Prawdopodobnie poznaliśmy tytuł kontynuacji, nad którą właśnie trwają prace. Według Jeffa Grubba, nadciągająca produkcja będzie nazywać się Star Wars Jedi: Survivor. Czy jest to pewna informacja? Jak na razie Respawn Entertainmet ani Electronic Arts nie potwierdziły tych informacji. Wychodzi na to, że będziemy musieli poczekać na oficjalne ogłoszenie nazwy. 

Zapoznaj się także z: W maju zadebiutuje nowy dodatek do Curious Expedition 2! Będzie nazywał się Shores of Taishi

Ujawnienie tytułu miało miejsce podczas transmisji programu Jeffa Grubby. W trakcie rozmowy z uczestnikami na chacie, dziennikarz sugerował, że zna nazwę kolejnej części Star Wars Jedi, jednak nie chce jej zdradzić. Odgadł ją dopiero jeden z użytkowników, potem Grubb potwierdził te przypuszczenia, ale nie kontynuował tego wątku.

Wcześniej dziennikarz informował, że nowa część Star Wars Jedi pojawi się wyłącznie na konsole nowej generacji, z kolei premiera tej produkcji na pewno nie nastąpi przed 2023 rokiem. Jeśli te informacje są prawdziwe, to gracze muszą jeszcze trochę poczekać. Przypomnijmy, że twórcy pierwszej części potwierdzili w styczniu prace nad kontynuacją udanego Fallen Order.

Na razie nie znamy oficjalnej daty premiery Star Wars Jedi Fallen Order 2.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/fallen-orders-sequel-is-called-star-wars-jedi-survivor-its-claimed/

Komentarze (0):
Reklama