dodano: 2022-05-13 13:00:01

Premiera dodatku do Dying Light 2: Stay Human przesunięta! Techland zapowiedział, że DLC pojawi się we wrześniu

Premiera dodatku do Dying Light 2: Stay Human przesunięta! Techland zapowiedział, że DLC pojawi się we wrześniu
12°
0

Studio Techland poinformowało, że przesuwa wydanie swojego pierwszego fabularnego dodatku do Dying Light 2: Stay Human. W ostatnim czasie producenci dodali do swojej produkcji wiele funkcji, których oczekiwali gracze.

Jeśli czekacie na nowy dodatek do gry Dying Light 2, to będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość. Techland planował wydać DLC w to lato, jednak jest zmuszony do przesunięcia terminu na wrzesień. Dlaczego studio zdecydowało się na taki krok? Ponieważ chce mieć jeszcze trochę czasu na dopracowanie szczegółów, aby spełnić wszystkie oczekiwania graczy.

Zapoznaj się także z: Premiery Redfall i Starfield przesunięte na 2023 rok! Bethesda niedawno przedstawiła swoją decyzję

Techland wspomina, że opinie graczy są dla nich bardzo ważne i dlatego chcą być szczerzy. Studio zdecydowało się ostatecznie zmienić datę premiery fabularnego dodatku na wrzesień, ale jednocześnie zaznaczono, że jednym z powodów, dla którego to uczyniono, jest zapewnienie graczom niezapomnianej przygody.

Producenci wskazują, że opinie graczy były brane pod uwagę w ostatnim czasie. Dzięki wielu sugestiom wprowadzono m. in. Nową Grę +, usprawnienia w trybie współpracy czy suwaki FOV w wersjach na konsole. Z kolei na czerwiec zaplanowano wypuszczenie pierwszego rozdziału o Nightrunners, który będzie pełen wydarzeń i dodatków, a także zostanie w nim uwzględniony tryb photo mode.

Polska gra Dying Light 2 Stay Human ukazała się 4 lutego 2022 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Planowane są wydania na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S. Wersja chmurowa na Nintendo Switch ma zadebiutować w terminie pół roku od pierwotnego pojawienia się na rynku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama