dodano: 2021-05-03 12:15:01

Premiera Layers of Fear VR na PlayStation VR, termin The Persistence enhanced edition - Krótkie Info!

Autor: AnoX
Premiera Layers of Fear VR na PlayStation VR, termin The Persistence enhanced edition - Krótkie Info!
10°
0

Odbyła się premiera Layers of Fear VR na PlayStation VR, termin The Persistence enhanced edition, sukces Century: Age of Ashes. Więcej w Krótkie Info!

W miniony czwartek, 29 kwietnia oficjalnie na rynku ukazało się ponownie Layers of Fear VR, które od teraz możemy sprawdzić także na PlayStation 4.

Użytkownicy PSVR otrzymują nowy tytuł – Layers of Fear VR, projekt który już był udostępniony na Oculus Rift, Oculus Quest, Steam i Viveport. Był to pierwszy tytuł, który od początku do końca przystosowaliśmy na urządzania VR, więc wiążemy z jego kolejną premierą duże nadzieje. Mówimy tutaj o tytule, który nie powstawał od razu z wizją przeniesienia go do wirtualnej rzeczywistości, port był sporym wyzwaniem. Uważamy to za nasz duży sukces. – mówi Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo S.A. 

Rozwój technologii VR spowodował, że wirtualna rzeczywistość jest rozrywką porównywalną cenowo do konsol, co przełoży się na popularność naszych projektów. Layers of Fear VR może zaskoczyć graczy. W końcu będą oni mogli doświadczyć w pełni złożonej rozgrywki tego tytułu – komentuje Andrzej Wychowaniec.

 

 

Zamknięte beta testy gry Century: Age of Ashes, która w trakcie 10 dni zgromadził przeszło ćwierć miliona graczy. To 25-razy lepszy wynik przy niż Alphie!

 

Druga zamknięta beta była niesamowita. Nie spodziewaliśmy się, że tak wielu graczy dołączy do nas i cieszymy się, że wszyscy świetnie się bawili! Szczerze mówiąc, spodziewaliśmy się, że beta obejmie od 50 do 70 000 osób, ale poczta pantoflowa naprawdę pomogła, a wielu internetowych twórców pozwoliło Century: Age of Ashes dotrzeć do znacznie większej liczby graczy. Wszyscy gracze, którzy wystawiają opinie na naszym serwerze Discord lub w naszych różnych kanałach społecznościowych, wiele dla nas znaczą. Wprost nie wiemy, jak wam za to dziękować, ale postaramy się poświęcić trochę czasu na przejrzenie wszystkich komentarzy, aby ulepszyć wrażenia z gry Century: Age of Ashes. Społeczność jest kluczowa i bardzo zależy nam na doświadczeniu, jakie gracze mogą wyciągnąć z naszej produkcji. – powiedział Pascal Barret, dyrektor artystyczny Playwing Bordeaux i kierownik studia.

 

Bijaktyka The King of Fighters XV doczeka się powrotu postaci ze słynnego sprzed 15. laty Team Orochi z Chrisem, Yashiro i Shermie na czele.

 

Przeczytaj też: Ujawniono Thief Simulator 2! Co czeka graczy w kontynuacji udanego symulatora?

 

OPPO A54 5G i OPPO Reno5 Z 5G oficjalnie zagościło na rynku, dzięki czemu zainteresowane osoby mogą skorzystać z urządzeń z wyższego średniego segmentu z pojemnymi bateriami, wydajnymi procesorami i wsparciem dla 5G.

 

The Persistence doczekało się ogłoszenia daty wydania edycji enhanced edition, która będzie dostępna od 4 czerwca 2021 roku.

 

Super Magbot doczekał się potwierdzenia ze strony Team 17 i Astral Pixel, potwierdzenia, że projekt jeszcze w 2021 roku zagości na komputerach osobistych.

 

Przeczytaj też: Nadir na Kickstarterze! Shockwork Games poszukuje środków na swojego mrocznego, karcianego roguelike'a

 

May's Mysteries The Secret of Dragonville zagości na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4/5 oraz Xbox One i Series X/S, za co odpowiada polski Klabater!

May's Mysteries: The Secret of Dragonville zadebiutowało w świetnym stylu na Nintendo DS oraz PC. Współpraca z V5 Studio to dla nas dobra okazja, by wprowadzić tę popularną markę na kolejne konsole. – powiedział Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze - Jest to również kolejny krok na drodze rozwoju naszego działu wydawniczego i portingowego. Nasze doświadczenie na tym polu świetnie współgra z dotychczasowymi sukcesami May's Mysteries: The Secret of Dragonville.

 

Optoma doczekała się ogłoszenia partnerstwa z Vizetto, w wyniku czego rozszerzony zostanie pakiet Reactiv SUITE.

 

Habbo w wersji Classic doczekało się wprowadzenia trybu Snowstorm w ramach segmentu mini-gier.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama