22°
0
dodano: 2021-06-25 21:55:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Premiera Scarlet Nexus - Gry osadzonej w niezwykłej wizji przyszłości!

Autor: AnoX

Premiera Scarlet Nexus dziś nastąpiła, a gracze mogą wskoczyć do oryginalnego świata oraz niezwykłej rozgrywki, docenionej w wielu ocenach i recenzjach.

W dniu dzisiejszym po długim czasie oczekiwania ostatecznie ekipa BANDAI NAMCO Studios Inc. zdecydowała się zaoferować swoją nową, w pełni autorską propozycję w postaci gry Scarlet Nexus.

Opowieść w Scarlet Nexus

Fabuła zaprezentuje widzom opowieść osadzoną w alternatywnej przyszłości, gdzie odkrycie psionicznego hormonu sprawia, że ludzkość może odkryć swoje nowe moce. Niebawem z nieba objawia się Inni, mutanci pragnący pozyskać ludzkie umysły oraz energię z nich się wydobywającą.

Deweloperzy zdecydowali się opracować dwie osobne kampanie, w ramach który będziemy mogli lepiej odkryć świat przedstawiony, jego zasady oraz postacie w nim funkcjonujące.

Zapoznaj się także z: Recenzja HyperX Pulsfire Haste - Myszy pięknej, komfortowej i leciutkiej, choć nie pozbawionej wad

Co w ramach zabawy zaoferuje Scarlet Nexus 

Bazowo rozgrywka pozwoli nam się wcielić w Yuito Sumeragę, który jako jeden z najbardziej utalentowanych wojowników dołącza do Other Suppression Force, specjalnego oddziału stanowiącego ostatnią linię obrony naszego gatunku.

Mechanicznie projekt stara się połączyć ze sobą formuły action RPG z segmentu Soulsów i hack'n'slasha z mocami psionicznymi. Moc wykorzystamy w trakcie walki z licznymi, wielkimi i potężnymi przeciwnikami, choć nie zabraknie także i istot, nieco bliższych formą do ludzi.

Pierwsze oceny Scarlet Nexus

Produkcja opracowana przez BANDAI NAMCO Studios Inc. doczekał się już pierwszych, bardzo dobrych ocen na poziomie średniej wynoszącej 80/100 przy poziomie poleceń 79% (za opencritic). 

Wybrane oceny Scarlet Nexus

  • 100/100 - Digitally Downloaded, GameGrin,
  • 95 / 100 - God is a Geek,
  • 90/100 - Atomix, Heavy, Shacknews, GameSkinny, Saudi Gamer, GamePitt,, GamingTrend, Digital Trends, PlayStation LifeStyle,
  • 85/100 - Hobby Consolas, Washington Post, CGMagazine, Wccftech, ZTGD, Cram-Gaming, MondoXbox,
  • 80/100 - TheSixthAxis, Attack of the Fanboy, Screen Rant, Inverse, GameByte, Easy Allies, Metro GameCentral, Destructoid, TrueGaming, Cubed3, GameSpace, PlayStation Universe, The Games Machine, Everyeye.it, The Outerhaven Productions, Checkpoint Gaming, Siliconera, PC Invasion, GameMAG, Twinfinite,
  • 75/100 - Cultured Vultures, Noisy Pixel, JVL, PPE.pl, Press Start, Areajugones,
  • 70/100 - Windows Central, Push Square, GamesRadar+, GamingBolt, GameSpew, TheGamer, GameSpot, RPG Site, Spaziogames,
  • 65/100 - Gamers Heroes,
  • 60/100 - PCGamesN, Stevivor i VF247,
  • 50/100 - Hadrcore Gamer

Premiera Scarlet Nexus

Premiera Scarlet Nexus odbywa się dziś, 25 czerwca 2021 roku na Xbox Series X, Xbox Series S, komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Zwiastun premierowy Scarlet Nexus

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama