dodano: 2022-05-13 12:00:01

Premiery Redfall i Starfield przesunięte na 2023 rok! Bethesda niedawno przedstawiła swoją decyzję

Premiery Redfall i Starfield przesunięte na 2023 rok! Bethesda niedawno przedstawiła swoją decyzję
12°
0

Bethesda podjęła decyzję o przesunięciu daty premiery swoich gier, mowa tutaj o Redfall oraz Starfield. Studio chce mieć więcej czasu na dopracowanie tych produkcji. Zapowiedziano również, że już niedługo pojawią się nowe materiały z rozgrywki.

Wielu graczy może być rozczarowanych decyzją Bethesdy. Pierwotnie gry miały ukazać się już za kilka miesięcy, jednak decyzja studia nie jest bezpodstawna. Produkcje nadal wymagają poprawy i ulepszeń, dlatego żeby mieć czas na ich wprowadzenie i zapewnić w ten sposób odbiorcom najlepszą rozrywkę, zdecydowano się właśnie na taki krok.

Zapoznaj się także z: Sonic 2: Szybki jak błyskawica, kontynuacja filmu bazującego na grach, z świetnym przyjęciem w kinach

Bethesda opublikowała informacje o zmianie daty premier w swoich mediach społecznościowych. Jednocześnie studio dziękuje graczom za entuzjazm względem nadchodzących gier i zapewnia, że to jest główny powód, aby uczynić je jeszcze lepszymi.

W tym samym komunikacie studio ogłosiło, że wkrótce przedstawi obszerne materiały z obu produkcji. Nie zdradzono jednak konkretnej daty. Można się domyślać, że nastąpi to w ciągu najbliższych tygodni.

Przypomnijmy, że za tworzenie Redfall odpowiada zespół Arkane Austin, a za Starfield Bethesda Games Studio. Według początkowych planów, pierwsza gra miała ukazać się we wrześniu, a druga w listopadzie. Jednak obie ostatecznie zadebiutują w pierwszej połowie przyszłego roku.

Starfield oraz Redfall zadebiutują w pierwszej połowie 2023 roku. Gry zmierzają na Xbox Series SXbox Series X  oraz komputery osobiste. Produkcje będą stale dostępne w Xbox Game Pass.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama