dodano: 2019-06-16 19:55:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Krótkie przebitki z Dying Light 2 prezentują nam walkę oraz interfejs

Autor: AnoX
Krótkie przebitki z Dying Light 2 prezentują nam walkę oraz interfejs
23°
0

Dying Light 2 zagościło na targach E3 2019, gdzie ujrzeć mogliśmy także krótki, dodatkowy materiał z rozgrywki prezentujący nam walkę, dialog i interfejs.
 
Techland niestety nie pokazał za wiele podczas targów E3 2019, w związku z czym powinniśmy poszukiwać pomniejszych fragmentów. Za sprawą jednego z tego typu pokazów podczas wywiadu zobaczyć mogliśmy kilka kwestii. 
 
Po pierwsze, po raz kolejny interfejs jest bardzo prosty i estetyczny, który zapewnia nam okazję do obcowania w dobry sposób. Otóż jak się okazuje w trakcie swobodnej eksploracji nie uświadczymy go za wiele, co zdaje się obecne było także i poprzednim razem. Bez wątpienia to bardzo dobry krok!
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint - Realistyczny Survival założeniem
 
Po drugie wyraźnie dostrzec można było także walkę, która tym razem jest agresywniejsza ze strony naszych przeciwników, którzy mogą się okazać niebezpieczniejsi dla nas. Niestety nowego, strategicznego podejścia za bardzo nie widać.
 
Po trzecie, pojawiła się kwestia dialogu, który będzie się realizować na dość klasycznym kole, w którym będziemy wybierać jedną z kwestii i ją zatwierdzić. Nie wygląda to jakoś rewelacyjnie, ale bez wątpienia najważniejsza będzie ich jakość oraz realność wpływu gracza. Tak by nie był on przesadzony, ale i by oferował widoczne zmiany.
 
Dying Light 2 ukaże się wiosną 2020 roku.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama