dodano: 2021-01-08 06:00:01

Ratchet & Clank Rift Apart będzie się idealnie łączył z kontrolerem DualSense? Insomniac bardzo się o to postarał!

Autor: AnoX
Ratchet & Clank Rift Apart będzie się idealnie łączył z kontrolerem DualSense? Insomniac bardzo się o to postarał!
15°
0

Już przy okazji remake'u Ratchet & Clank mogliśmy się zapoznać z zestawem unikatowych broni, natomiast przy Ratchet & Clank Rift Apart poczujemy to sami!

Insomniac Games od czasu prezentacji przy okazji gamescomu 2020 nie zdecydowało się praktycznie w ogóle zaprezentować kolejnych przygod Ratcheta i Clanka, a my wciąż wiemy niewiele.

Zapoznaj się także z: Seria Broken Sword, klasyka przygodowa w każdym calu. Początki, kolejność serii, najlepsza gra z serii, fabuła, postaci i dodatki

Rift Apart będzie pierwszą dużą grą AAA opracowaną w pełni z myślą o ekskluzywności dla najnowszej konsoli PlayStation 5, zapewniającej graczom nowe doznania.

Studio należące obecnie do grona PlayStation Studios, jak nowości Mike Daly spędziło sporo czasu, aby zagwarantować graczom jak najlepsze doznania w oparciu o kontroler DualSense, który ma zagwarantować jak poczucie unikatowości każdej z broni, a te jak już po części mogliśmy ujrzeć są faktycznie unikatowe.

Każda z nich charakteryzować się będzie odmiennym stylem strzelania, zasadą funkcjonowania, odwzorowania odgłosów oraz wykorzystania wibracji haptycznych, umożliwiając nam poczucie każdego wystrzelonego pocisku.

Co prawda seria Ratchet & Clank od dawna jest obecna z urządzeniami Sony, niemniej jeszcze tak istotnej roli nie miała do odegrania, zatem warto trzymać kciuki za tom, aby i tym razem Insomniac Games sobie świetnie poradziło!

Ratchet & Clank: Rift Apart nie ma daty premiery. Gra ma trafić na PlayStation 5.
 

źródło: https://gamerant.com/ratchet-and-clank-rift-apart-dualsense-ps5-features-weapons-unique/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama