dodano: 2022-05-11 23:45:01
PC

Świetne narzędzie e-sportowca? Razer Viper V2 Pro ma potencjał spełnić oczekiwania wielu graczy

Gra: Valorant
Świetne narzędzie e-sportowca? Razer Viper V2 Pro ma potencjał spełnić oczekiwania wielu graczy
16°
0

Firma Razer zdecydowała się zaprezentować swoją nową, ultra szybką i lekką myszkę: Razer Viper V2 Pro. Nowa jednostka stawia na efektowny design oraz wyraźnie mniejszą wagę, aniżeli w przypadku modelu Viper Ultimate.

Razer Viper V2 Pro - opis lekkiej myszki

Jeden z liderów branżowych zdecydował się oficjalnie zaprezentować swoją nową propozycję, opracowaną z myślą o e-sportowym rynku, bazując na najnowszym czujniku optycznemu Focus Pro 30K. Konstrukcja bazuje na nowej wersji Vipera, stawiając na doświadczenia między innymi Marveda, MVP Wielkiego Finału VALORANT Champions Tour (VCT), który z jej pomocą uzyskał aż 35 eliminacji.

Sercem urządzenia jest czujnik optyczny Focus Pro 30K od Razera, znany już z Viper V2 Pro, oferujący rozdzielczość z dokładnością do 99,8%. Tak dobra jednostka doczekała się wsparcia w postaci sztucznej inteligencji, bazując na funkcji inteligentnego śledzenia (Smart Tracking), synchronizacji ruchu (Motion Sync) czy asymetrycznego odcięcia (Asymmetric Cut-off z 26 poziomami regulacji wysokości).

Razer Viper V2 Pro - 2 

Viper V2 Pro oferuje wydłużoną żywotność przycisków (wytrzymałość do 90 milionów kliknięć), bazujących na nowej wersji przełączników Razer Optical Mouse 3. generacji, eliminującej problemy z podwójnym kliknięciem czy opóźnieniami odbić.

Urządzenie podłączymy poprzez złącze USB-C z wygodnie rozstawionymi przyciskami do zmiany DPI, uzupełniony o przewód Razer Speedflex i przedłużacz USB 2,4 GHz HyperSpeed, ograniczający opóźnienie.

Przeczytaj także:

 

Dokładnie przeanalizowaliśmy każdy gram konstrukcji Viper V2 Pro, aby mieć pewność, że osiągnięcie niższej wagi nie odbyło się kosztem innych funkcji – powiedział Chris Mitchell, szef działu PC Gaming w Razer. - Jednak niższa waga to nie wszystko. W proces projektowania Viper V2 Pro zaangażowani byli zarówno gracze profesjonalni, jak i spora grupa osób używających naszej myszy bardziej rekreacyjnie. Wysłuchaliśmy uważnie ich sugestii i uwag – tych dotyczących usprawnienia działania przełączników i czujników, jak i tych dotyczących rzeczy mniej skomplikowanych, ale równie ważnych, jak np. optymalizacja wypukłości przycisków bocznych. -

Myślę, że ta mysz została stworzona dla mnie – powiedział Jimmy ‘Marved’ Nguyen, profesjonalista VALORANT z OpTic Gaming. - Dzięki odchudzonej konstrukcji i nowemu kształtowi, mysz leży w mojej dłoni wręcz idealnie. Jest jakby naturalnym przedłużeniem mojego ciała. To naprawdę niezwykłe uczucie -

Viper V2 Pro został zaprojektowany od podstaw z myślą o najlepszych graczach na świecie, by dać im do dyspozycji rewolucyjne narzędzie, dzięki któremu będą w stanie osiągać jeszcze lepsze wyniki – powiedział Flo Gutierrez, dyrektor ds. globalnych rozgrywek esportowych w Razer. - W trakcie prac nad myszą zbieraliśmy sugestie i uwagi od naszych graczy i najczęściej słyszeliśmy, że najważniejsze cechy dobrej myszy to niska waga i dobrej jakości czujniki i przełączniki. Podwoiliśmy więc wzmożony wysiłek, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty we wszystkich trzech wspomnianych aspektach i wygląda na to, że efekt końcowy mówi sam za siebie: wypróbuj, a nigdy nie przesiądziesz się na nic innego. -

Cena i data premiery Razer Viper V2 Pro

Myszkę Razer Viper V2 Pro można nabyć od wczoraj, od 10 maja 2022 roku w cenie wynoszącej niecałe 160 euro. Model dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama