dodano: 2020-02-20 17:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Red Wings Aces of the Sky ze znakomitym i efektownym zwiastunem!

Autor: AnoX
Red Wings Aces of the Sky ze znakomitym i efektownym zwiastunem!
20°
0

Red Wings Aces of the Sky to zupełnie nowa gra polskiego producenta i wydawcy All in! Games, który za jakiś czas zaoferuje nam ciekawy tytuł historyczny.
 
Podczas targów Poznań Game Arena 2019 miałem przyjemność zapoznania się z najnowszą grą z Krakowa, która może zagwarantować nam atrakcyjną rozgrywkę, spory historyczny akcent oraz zabawę przebiegiem wydarzeń z okresu pierwszej wojny światowej. 
 
Zręcznościowa gra o lotnictwie przedstawi nam historię Manfreda von Richthofena, znanego z dowodzenia eskadrą myśliwską Jagdstaffel 11. To jego działania w 1917 roku zostały zapisane w pamięci jednostek niemieckich, nie tylko ze względu na charakterystyczny przydomek.
 
Percival rozpoczął dziś prace nad muzyką do kolejnej gry!
 
Czerwony Baron (ang. Red Baron) odnosił się do charakterystycznego czerwonego malowania samolotów, którymi dowodził i którym przewodził.
 
Historię oraz klimat wspomnianych wydarzeń i okresu będziemy mogli poznać lub przypomnieć sobie w cyfrowej formie za sprawą właśnie Red Wings Aces of the Sky, które zaoferuje nam wiele atrakcji.
 
Ot, warto wspomnieć chociażby o wielu samolotach, szczegółowym ich odwzorowaniu oraz zabawieniu się historiami, które wytworzyły się w trakcie i po największym ówczesnym konflikcie na skalę światową.
 
Zwiastun prezentuje się bardzo dobrze i bez wątpienia jest to świetny materiał oddający klimat produkcji oraz jej charakteru zabawy. Widać wyraźny pomysł oraz kreatywność do odpowiedniego wykonania, co bez wątpienia warte jest podkreślania.
 
Okres premierowy został zaplanowany na ten rok, jednakże szczegóły nie są nam znane w związku z czym musimy się uzbroić w cierpliwość, zanim będziemy w stanie dowiedzieć się co ostatecznie wyszło z tego projektu. Ponownie pozwolę sobie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszymi wrażeniami z gry, która dostępna będzie na PAX East.
 
Red Wings Aces of the Sky ma mieć premierę na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w 2020 roku. Gra najpierw zadebiutuje na Nintendo Switch.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama