dodano: 2019-05-07 20:10:02
PCNSH

Ritual: Crown of Horns trafi do Wczesnego Dostępu już w połowie maja

Autor: AnoX
Ritual: Crown of Horns trafi do Wczesnego Dostępu już w połowie maja
14°
1

Ritual: Crown of Horns to kolejna gra polskiego studia Draw Distance, która już w połowie miesiąca będzie możliwa do sprawdzenia w ramach Wczesnego Dostępu.
 
W dniu dzisiejszym z Krakowa przywiały wieści dotyczące najnowszej gry zespołu deweloperskiego, który w ostatnim czasie wyprodukował Serial Cleanera oraz Halls of HorrorRitual to kolejny projekt, z którym będzie się można zapoznać 17 maja w ramach Wczesnego Dostępu na Steam.
 
Jeżeli nie chcecie czekać to jest jeszcze jedna, trochę szybsza okazja do zaznajomienia się ze specjalnym demem. W tym celu należy dołączyć do grupy na discord, gdzie znajdzie się szansa na otrzymanie kodu na dedykowany fragment zabawy z trzema poziomami. Co ciekawe twórcy będą odblokowanie będzie odbywać się po jednym poziomie wraz z zestawem określonych broni i czarów, dzięki czemu już będziemy mogli rozpocząć poszukiwanie swojego ulubionego stylu.
 
 

[Komentarz redakcji] Polska produkcja zaliczyła lekkie opóźnienie względem wcześniejszych zapowiedzi, jednakże obecny miesiąc wydaje się być świetnym momentem na wybranie się do mrocznych Stanów Zjednoczonych. W końcu potwory same się nie wybiją... ;)
 
Ritual: Crown of Horns pojawi się we Wczesnym Dostępie na Steam już 17 maja 2019 roku.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-05-11 22:09:31

Jakoś nie przekonują mnie tego typu motywy ale kto wie może kiedyś spróbuje i zmienie zdanie.

Reklama
Reklama