dodano: 2020-10-03 23:46:14
PCPS4PS4 PRO

Tak prezentuje się rozgrywka z nadchodzącego Amnesia Rebirth, kolejnego horroru studia Frictional Games!

Autor: AnoX
Tak prezentuje się rozgrywka z nadchodzącego Amnesia Rebirth, kolejnego horroru studia  Frictional Games!
26°
0

Amnesia Rebirth już za kilka dni oficjalnie zagości na rynku, otwierając przed fanami Frictional Games zupełnie nową przestrzeń do odkrycia.
 
Znane i cenione szwedzkie studio zaprezentowało graczom zupełnie nowy materiał wideo z kolejnej odsłony serii Amnesia, prezentujący nowy, 5-cio minutowy fragment rozgrywki z nadchodzącego horroru.
 
Zapoznaj się także zRemotherd: Broken Porcelain, survival horror na nowym zwiastunie prezentującym fabułą i kluczowe postacie serii
 
Propozycja już 20 października zagości na rynku, zatem jest to dobry moment aby zajrzeć co tym razem przygotowano, jak rozwija się rozgrywka oraz czego możemy się spodziewać po jej rozwinięciu.
 
Tym razem gracze mogą zobaczyć jak przemyślanych zagadek mogą się spodziewać, jak ponownie wykorzystano oryginalnie fizykę oraz charakterystykę nowej odsłony.
 
Nie mogło zabraknąć także potworów, które będą czyhać na nasz błąd podczas ucieczki, która nie zawsze skończy się szczęśliwie. Nowe wyzwania, nowe historia, sporo udanych podstaw serii, szereg nowości oraz głębią, znów pochłoną fanów przerażających horrorów na wiele godzin.
 
 
 
Amnesia Rebirth ma się ukazać 20 października 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama