18°
0
dodano: 2022-05-12 21:15:01
PC

Dziś oficjalnie rozpoczął się Wczesny Dostęp gry Achilles Legends Untold!

Dziś oficjalnie wystartował Wczesny Dostęp debiutanckiej gry studia Dark Point Games: Achilles Legends Untold. Co planowane jest do dodania w kolejnych tygodniach?

Dzień dzisiejszy jest pierwszą okazją dla wszystkich zainteresowanych grą Achilles Legends Untold, aby samodzielnie zapoznać się z Wczesnym Dostępem nowej gry studia Dark Point Games.

Zapoznaj się też z: Pierwsze chwile z Wczesnym Dostępem Achilles Legends Untold trochę mnie zawiodły...

Twórcy przy tej okazji zdecydowali się zaoferować graczom rozbudowaną zawartość, dopracowane mechaniki oraz możliwość stanięcia doi rozgrywki, w ramach trybu kooperacyjnego.

Względem wcześniejszych testów, gracze mogą się zapoznać z nowymi funkcjami, obszarami, pojedynkami z bossami oraz lochami pełnymi drogocennych skarbów.

W dniu premiery jesteśmy dumni z efektów, jakie udało się nam osiągnąć. Bardzo ciepłe przyjęcie wersji beta oraz duże zainteresowanie dziennikarzy i influencerów wersją EA utwierdza nas w przekonaniu, że tworzymy coś wyróżniającego się spośród wielu. Chcę podziękować całemu zespołowi za świetną pracę, jaką zrobił do tej pory i mam nadzieję na pozytywny odbiór gry przez graczy – komentuje Paweł Waszak, prezes Dark Point Games.

Cieszy nas ogromne zaufanie rynku, zwłaszcza w obecnych czasach. Mamy nadzieję, że sprostamy oczekiwaniom graczy, jak i inwestorów. Liczymy, że formalności na giełdzie pójdą sprawnie i już niebawem ogłosimy datę naszego debiutu na NewConnect. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, jest to tylko przystanek przed głównym parkietem GPW – komentuje Paweł Waszak, prezes Dark Point Games.

Achilles Legends Untold trafiło dziś, 12 maja 22 roku do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych. Premiera pełnej wersji gry wstępnie zaplanowana została na pierwszy kwartał 2023 roku.

Spółka Dark Point Games S.A. planuje debiut na NewConnect w czerwcu 2022 roku.

Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama