dodano: 2019-09-10 21:00:08

Rozpoczęły się testy zamknięte Projektu Atlas (Project Atlas)

Autor: nocarz
Rozpoczęły się testy zamknięte Projektu Atlas (Project Atlas)
11°
0

Electronic Arts właśnie opublikował informację, że dzisiaj rozpoczęły się testy zamknięte nowej usługi streamingowej , która została nazwana Project Atlas.
 
Testy te mają za zadanie sprawdzenie w podziale na gatunki gier i ich rodzaje, jak one sobie poradzą w tej autorskiej usłudze streamowania w zależności od na przykład jakości połączenia internetowego. Elektronicy pracowali nad tym systemem już od jakiegoś czasu i zapewniają, że granie poprzez wykorzystanie chmury to jest jeden z głównych celów firmy.  Twórcy chcą dzięki temu dotrzeć do wszystkich graczy, którzy chcą zagrać w tytuły produkowane i promowane przez EA.
 
Usługa xCloud - Chmura Microsoftu da radę?
 
Project Atlas będzie jak na razie dostępny tylko na komputery osobiste PC, jednak z czasem ma trafić i prawdopodobnie po wszelkich testach na konsole, urządzenia mobilne czy telewizory Smart. Atlas zapewnia takie funkcje jak na przykład cross-play czy cross-save przy połączeniu streamingu i tradycyjnego grania.
 
Na pierwszy ogień pójdą takie tytuły jak FIFA 19, Titanfall , Unravel i Need for Speed Rivals. Jeśli jesteście zainteresowani testowaniem Atlasa, a także innych  projektów Elektroników to możecie udać się na oficjalną stronę i po prostu zapisać się (należy jednak posiadać konto EA). Takie usługi dobrze świadczą o firmie, która oferuje niesamowite serie growe.
 
Strona EA z zapisami do testów
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama