dodano: 2021-07-20 19:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Rozpoczyna się pierwszy pokaz rozgrywki z FIFA 22! Jak prezentuje się nowa odsłona w akcji?

Autor: AnoX
Gra: FIFA 22
Rozpoczyna się pierwszy pokaz rozgrywki z FIFA 22! Jak prezentuje się nowa odsłona w akcji?
0

Właśnie rozpoczyna się transmisja ujawniająca jak prezentuje się rozgrywka z FIFA 22, realizując w ten sposób serię EA Play Live Spotlight.

Electronic Arts kontynuuje swoją serię pokazów odbywających się przed nadciągającym na czwartek EA Play Live 2021, poświęcając tym razem sporo czasu oraz uwagi na serię FIFA.

Najnowszy materiał wideo po raz pierwszy zaprezentuje jak wygląda rozgrywka oraz zmiany, w tegorocznej odsłonie. Prezentacja ma wskazać różnice oraz funkcjonowanie nowości w akcji.

Zapoznaj się również z: Metamorfoza to nowa Opowieść z Odludzia ze świata Apex Legends!

W związku z tym zapewne na show pozostaje jedynie która zajawka z istotnymi aspektami, dziś mają okazję zapoznać się z istotnymi aspektami "Dwudziestki dwójki".

Zgodnie z zapowiedziami szczególnie odsłona na nową generację może wiele świeżości zaoferować graczom, szczególnie z uwagi na spore zmiany dotyczące funkcjonowania bramkarzy, obrońców oraz systemu poruszania się po boisku.

Zapraszamy do transmisji!

FIFA 22 ma zadebiutować oficjalnie 1 października 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Google Stadia, Nintendo Switch (Legacy Edition), Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama