dodano: 2022-01-13 12:00:01

S.T.A.L.K.E.R 2 Heart of Chernobyl oficjalnie przesunięty o 7 miesięcy

aktualności news S.T.A.L.K.E.R 2 Heart of Chernobyl oficjalnie przesunięty o 7 miesięcy
S.T.A.L.K.E.R 2 Heart of Chernobyl oficjalnie przesunięty o 7 miesięcy
18°
0

S.T.A.L.K.E.R 2 Heart of Chernobyl zalicza siedmiomiesięczne opóźnienie, poinformowało na Twitterze studio GSC Game World Team. Ze względu na wielkość gry i potrzebę jej dokładnego opracowania i przetestowania, tytuł ukaże się dopiero w grudniu tego roku.

GSC Game World Team ma dla fanów S.T.A.L.K.E.R-a raczej przykre wieści, które to studio ogłosiło wczoraj na Twitterze. Oficjalnie premiera Heart of Chernobyl, czyli drugiej części odsłony ukraińskiego FPS-a zostaje przełożona na 8 grudnia 2022 roku czyli aż o 7 miesięcy.

Studio tłumaczy tę wyjątkową sytuację wielkością projektu, który ma być jak dotąd najambitniejszym przedsięwzięciem GSC, deweloperzy potrzebują więc więcej czasu na dopracowanie szczegółów i przetestowanie gry.

Zobacz także: Serial Dunk & Egg, drugi spin-off serialu Gra o Tron zyskał scenarzystę. Data premiery serialu nieznana

Chociaż jest to istotnie duże niedoszacowanie, gracze już zapewne zdążyli się przyzwyczaić do odkładania premier gier AAA, szczególnie biorąc pod uwagę nieudane premiery.

Zdaje się, że GSC Game World Team nie chcę popełnić błędu wydania niegotowej gry i zamierza spełnić oczekiwania fanów, nawet jeśli oznacza to premierę ich najnowszej produkcji dopiero za niecały rok. Pozostaje trzymać kciuki za pomyślne ukończenie tytułu.

S.T.A.L.K.E.R 2 Heart of Chernobyl pojawi się więc 8 grudnia 2022 roku na komputerach osobistych, Xbox Series X i Xbox Series S oraz w ramach Xbox Game Pass.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama