dodano: 2020-03-25 17:05:02

Sin Slayers zaliczy jutro premierę na Nintendo Switch!

Autor: AnoX
Sin Slayers zaliczy jutro premierę na Nintendo Switch!
13°
0

Sin Slayers to niezależna gra RPG studia Goonswarm, które wraz z wydawnictwem Black Tower Entertainment wypuściły w zeszłym roku ten tytuł na PC-tach.
 
Sin Slayers w zeszłym roku ukazało się na Steam, gdzie produkcja okazała się sukcesem zbierającym sporo dobrych i bardzo dobrych ocen, które złożyły się na średnią społeczności graczy na poziomie 74%.
 
Jutro na Nintendo Switch będzie można się zapoznać z Sin Slayers Enhanced Edition, które to stanowi pełne, rozszerzone oraz udoskonalone wydanie zawierające także działanie Snow Peak.
 
Pierwsze wrażenia z Beekeeper - Przyjemny początek na wieczór...
 
Dedykowana konsolce wersja zagwarantuje nam nowe miejscówki, przeciwników, bohaterów oraz przedmioty i linie fabularne, które przełożą się bezpośrednio na dodatkowe godziny udanej zabawy.
 
W tym mrocznym świecie będziemy musieli zebrać zespół bohaterów, którzy stanie naprzeciw wielu wrogom, od bandytów, przez potwory na demonach kończąc. Świat zmierza ku upadkowi realizowanym przez Siedem Grzechów Głównych, których postacie będziemy musieli pokonać. 
 
Rogugelite'owa formuła powinna zagwarantować nam jeszcze atrakcyjniejsze doznania połączone z nowy umiejętnościami oraz gadżetami do wykorzystania w walce.
 
Przyjemnie prezentująca się oprawa wizualna posiada mocny charakter retro, wzbogacony o sporą dawkę mroku oraz elementów dzięki którym będziemy mogli delektować się ślicznymi obiektami na małym i dużym ekranie (nieco podobnie prezentuje się to w przypadku chociażby Noita'y).
 
Sin Slayers ukazało się 5 września 2019 roku. Sin Slayers Enhanced Edition na Nintendo Switch zagości 26 marca 2020 roku.
 
Karta na eShop
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama