dodano: 2021-01-13 08:45:01

SPELL na nowym filmowym zwiastunie. Horror o pewnym rytuale, mroczny i pełen magii, trafił właśnie na DVD oraz Blu-ray

SPELL na nowym filmowym zwiastunie. Horror o pewnym rytuale, mroczny i pełen magii, trafił właśnie na DVD oraz Blu-ray
0

SPELL w reżyserii Marka Tonderaia dostępny na nowym filmowym zwiastunie. Horror o pewnym rytuale, mroczny i pełen magii, trafił właśnie na DVD oraz Blu-ray.

SPELL, trzymający w napięciu thriller, w klimacie horroru został właśnie zaprezentowany na nowym filmowym zwiastunie z okazji jego premiery na DVD oraz Blu-ray. 

Przeczytaj także: Spell, mroczny thriller utrzymany w konwencji horroru zaprezentowany na filmowym zwiastunie. Złowrogi rytuał dobiega końca!

O SPELL mieliśmy okazję wspominać już na stronie, z okazji jego zapowiadanej premiery w wybranych kinach. Sytuacja kinowa, jak wiemy, jest jaka jest, więc nikogo nie dziwi, że kolejne produkcje szybko trafiają na platformy VOD lub, jak w przypadku tegoż filmu, na DVD oraz Blu-ray.

SPELL to film grozy, w reżyserii twórcy Doktora Who, serialu Lucyfer - do obejrzenia na Netflix, Gotham, filmu Dom na końcu ulicy oraz serialu grozy dostępny na HBO Castle Rock.

Historia skupia się wokół mężczyzny o imieniu Markiz, który wraz całą rodzinę leci na pogrzeb swojego ojca, który ma  odbyć się w wiejskiej Appalachii. Niestety lot zostaje przerwany przez potężną burzę. Markiz (Omari Hardwick) traci kontrolę nas samolotem, który pilotuje. Ranny i obolały budzi się następnego dnia, zauważając, że jest uwięziony na jakimś ciemny strychu. Więzi go tam nijaka pani Eloise (Loretta Devine), który twierdzi, że może go pielęgnować i przywrócić do zdrowia z pomocą Boogity, postaci Hoodoo, którą zrobiła z jego krwi oraz skóry. Markiz nie mogąc wezwać pomocy, desperacko próbuje wyrwać się z niewoli przechytrzając Eloise i jej przerażającą magię. Wszystko po to, by ratować swoją rodzinę. 

W obsadzie: Omari Hardwick, Loretta Devine, John Beasley i Lorraine Burroughs.

Film dostępny na DVD oraz  Blu-ray.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama