dodano: 2020-06-15 18:50:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Star Wars Squadrons to zupełnie nowa propozycja Electronic Arts, Motive Studios oraz Lucasfilm! Czas na zacięte zmagania myśliwców!

Autor: AnoX
Star Wars Squadrons to zupełnie nowa propozycja Electronic Arts, Motive Studios oraz Lucasfilm! Czas na zacięte zmagania myśliwców!
14°
0

EA z Motive i Lucasfilm zaprezentowały pierwszy zwiastun nadchodzącej tej jesieni gry przywracającej magię rywalizacji w myśliwcach! Oto Star Wars Squadrons!
 
Fani Gwiezdnych Wojen już jakiś czas temu doczekali się publikacji plotek dotyczących tajemniczego Project Maverick, z czasem wyciekły materiały z Star Wars Squadrons, aż na końcu wydawca zdecydował się przejąć inicjatywę oraz zaprezentować pierwszy zwiastun.
 
Alaloth - Champions of The Four Kingdoms doczekało się na PC Gaming Show 2020 zwiastuna z nowościami!
 
Firma ewidentnie planowała zaprezentować ten tytuł dopiero przy okazji nadchodzącego wydarzenia organizowanego przez nich w postaci EA Play Live 2020, który odbędzie się już w piątek, 19 czerwca o godzinie 1:00.
 
Wspomniana produkcja nastawiona jest na wieloosobowe pojedynki zespoły myśliwców 5 vs. 5 graczy, którzy będą się ze sobą ścierać, przy okazji zabierając nas do okresu kończącego się Galaktycznego Imperium oraz powstania Nowej Republiki.
 
Wieloosobowe starcia mają zapewnić nam rozgrywkę z graczami ze wszystkich platform (w ramach cross-play'u) dzięki czemu będziemy mogli zwiedzić Yavin Prime czy też księżyc Galitan.
 
Twórcy szykują dla nas liczne atrakcje, pojawią się liczne dekoracje oraz elementy dostosowania, dzięki czemu będziemy mogli stworzyć wyjątkową maszynę.  
 
Motive Studios opracowało take kampanię dla pojedynczego gracza w ramach której poznamy wydarzenia po Bitwie o Endor, gdzie Sojusz Rebeliantów zniszczył słynną Gwiazdę Śmierci.
 
Ponadto w ramach naszych przygód będziemy mogli ujrzeć kilka postaci, doskonale nam znanych z całego uniwersum Gwiezdnych Wojen. Po bardzo dobrym Star Wars Jedi Fallen Order fani mogą czuć głód kolejnych wyśmienitych przygód w świecie wykreowanym przez George'a Lucasa.
 
Co zapowiedziano i zaprezentowano w trakcie dwóch dni Guerrilla Collective? - Subiektywne zestawienie najciekawszych zwiastunów
 
Opowieść poznamy z dwóch perspektyw, dzięki czemu będziemy się mogli cieszyć z heroicznych dokonań Vanguard Squadron Nowej Republiki lub zasiejemy strach w szeregach wrogów jako przedstawiciel słynnego Titan Squadron z upadającego Galaktycznego Imperium.
 
Twórcy zapewnią, że na komputerach osobistych i PlayStation 4 będzie można skorzystać z gogli wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu będziemy mogli doświadczyć jeszcze większego poziomu immersji.
 
Stworzyliśmy tę grę dla każdego fana Gwiezdnych Wojen, marzącego o lataniu po całej galaktyce w swoim ulubionym statku kosmicznym - powiedział Ian Frazier, dyrektor kreatywny w Motive Studios. - Dzięki współpracy zespołów z Motive i Lucasfilm, udało nam się stworzyć grę wiernie oddającą klimat uniwersum, o ciekawej fabule, która zachęca fanów Gwiezdnych Wojen do odkrywania nigdy wcześniej nie widzianych zakątków galaktyki ich własnymi statkami. Nie możemy się doczekać, aby pokazać ją w akcji w tym tygodniu na EA Play Live. -
 
Star Wars Squadrons ukaże się 2 października 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, a także na komputerach osobistych (Origin, Steam i Epic Games Store). Gra dostępna będzie w abonamentach EA Access i Origin Access.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama