dodano: 2021-01-09 06:00:01

Studio Housemarque ponownie wspomina o Returnal, prezentując graczom nowe fragmenty zabawy!

Autor: AnoX
Gra: Returnal
Studio Housemarque ponownie wspomina o Returnal, prezentując graczom nowe fragmenty zabawy!
17°
0

Fińskie studio Housemarque zdecydowało się zaprezentować swój nowy materiał wideo, w którym deweloperzy opowiadają i prezentują nową zabawę z Returnal.

Studio znane w ostatnim czasie z wypuszczania zaskakujących, mniejszych ale niezwykle grywalnych tytułów, do których najpewniej dołączy także Returnal, zapowiadajacy się efektownie.

Przeczytaj także: Pest Control, debiutancka gra studia EON46, w której zajmiemy się walką ze szkodnikami!

Deweloperzy zdecydowali się zaprezentować graczom niezwykle efektowną, dynamiczną rozgrywkę, oferującą graczom sporo wyzwań. To zdecydowanie nie będzie gra dla każdego!

Poniżej ujrzeć możemy wiele ciekawych miejsc, gdzie poruszać się będziemy pomiędzy różnymi obszarami oraz etapami, walcząc z wieloma różnorodnymi przeciwnikami oraz nikajacych ich licznych ataków.

W dodatku możemy także ujrzeć jak zdecydowano się wykorzystać DualSense, na bazowym poziomie skupiając się na adaptacyjnych triggerach oraz sposobie ich działania.

Co prawda chyba ataki nie charakteryzują się jakimś wyjątkowym wykonaniem, jednakże postawienie na szereg różnych trybów strzelania czy reakcji na nasze działania to coś co powinno w takim tytule tworzyć różnicę w różnych segmentach walki.

Returnal ma zadebiutować 13 marca 2021 roku na PlayStation 5.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama