dodano: 2019-07-17 06:05:05
PCPS4PS4 PROPS5STR

Stworzenie bohatera w Cyberpunk 2077 będzie mieć duże znaczenie

Autor: AnoX
Stworzenie bohatera w Cyberpunk 2077 będzie mieć duże znaczenie
47°
0

Cyberpunk 2077 to RPG pełną gębą, nawet pomimo tego, że rozgrywka w tym wypadku zdecydowanie bliższa jest gatunkowi gier akcji. Znaczenie tworzenia postaci.
 
CD Projekt RED coraz odważniej rozpoczyna promowanie swojej najnowszej produkcji, tym razem udostępniając nam materiały skoncentrowane na znaczeniu tworzenia naszej postaci i jej ogólnikowej historii.
 
Świat przygodówek# 46 - Theropods, o Genesis Noir i Lost Ember
 
Mateusz Tomaszkiewicz w najnowszym materiale tłumaczy jak w praktyce mają nawet tak drobne wybory i jak mogą prezentować się także ścieżki życiowe oraz pewnego typu wychowanie w danym środowisku. 
 
Wybranie danej opcji oczywiście nie będzie decydujące w kontekście całej fabuły oraz naszej rozgrywce, jednakże będzie to stanowić otwarcie lub zamknięcie danych ścieżek przy różnych zadaniach.
 
 
Przy okazji dowiedzieliśmy się trochę także o zadaniach, które umożliwią nam zapoznanie się z przykładami tego jak może wyglądać sytuacja w przypadku różnych protagonistów.
 
Wspomniane ścieżki życiowe zostały podzielone na trzy segmenty - Corporate, Street Kid i Nomad. Korporacyjna przeszłość pozwoli nam się lepiej dogadać z "elitą" biznesową, uliczne wychowanie zapewni nam szacunek wielu ludzi mających swój początek na krętych ścieżkach Night City. Samotnicy też będą w stanie wykorzystać swoje zalety, ale natrafią nam się także pewne dodatkowe problemy.
 
To jednak tylko początek całej o wiele bardziej zaawansowanego systemu, na który wpływ będzie mieć także to jak podchodzimy do zadań i w jakim stylu je realizujemy. To może być naprawdę nowa jakość w gatunku, a być może nawet w całej branży.
 
Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Project Scarlett.
 
Karta na GOG.COM
 

źródło: gamerant.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama