dodano: 2021-03-27 19:55:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Tak obecnie prezentuje się rozrywka w Biomutant! Experiment 101 i THQ Nordic prezentuje zabawę!

Autor: AnoX
Gra: Biomutant
Tak obecnie prezentuje się rozrywka w Biomutant! Experiment 101 i THQ Nordic prezentuje zabawę!
23°
0

Experiment 101 oraz THQ Nordic wypuściły do sieci zupełnie nowy fragment rozgrywki z gry Biomutant, ukazując aktualny stan projektu, zmierzającego do debiut

Nadchodząca po długim czasie oczekiwania produkcja powoli zbliża się ku swojej premierze, starając się o sobie przypomnieć. Nim 25 maja nastąpi, możemy sobie nieco umilić czas poprzez nowy materiał

Poniższy zwiastun koncentruje się na zademonstrowaniu aktualnego stanu projektu, połączonego wraz z ukazaniem obecnego przebiegu walki oraz rozgrywki w ogóle.

Zapoznaj się także z: Format klasyczny w Hearthstone'a! Pierwsze zmiany w nowym roku właśnie zachodzą w Karczmie

W ramach przedpremiery będziemy mogli otrzymać klasę Najemnika, za sprawą której będzie można liczyć na unikatowe cechy i specyfikę zabawy, znanej tylko dla tego rozszerzenia. W dodatku to właśnie w tym przypadku nasz bohater będzie mógł przyjąć wygląd samuraja.

Jedynie wersja na PlayStation 4 dysponuje ekskluzywną zawartością, w postaci motywu na menu. Wszyscy w wersjach Kolekcjonerskiej oraz Atomowej będą mogli liczyć na wspomnianego Najemnika. Z czasem zagości on także jako osobne rozszerzenie do zakupienia.

Biomutant ma się ukazać 25 maja 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One Xbox Series X oraz Xbox Series S.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama