dodano: 2019-08-14 12:00:07
PCPS4PS4 PROXBOX

Techland i Koch Media ponownie będą współpracować przy...

Autor: AnoX
Techland i Koch Media ponownie będą współpracować przy...
10°
0

Polska gra Dying Light 2 doczekała się dziś ogłoszenia kto zajmie się dystrybucją i wydaniem gry w Europie. Jak się okazuje będzie to Koch Media!
 
Techland i Koch Media ponownie nawiązały współpracę, choć tym razem odbędzie się ona na odmiennej zasadzie. Jak się okazuje Koch zajmie się wydaniem gry w Europie oraz Australii, przy okazji wspierając firmę oraz grę przy okazji targów gamescom 2019.
 
Najnowsza odsłona cyklu zapowiada się niezmiernie interesująco, zabierając do przyszłości alternatywnego świata, który mieliśmy już okazję bliżej poznać. Więcej wyborów, postapokaliptyczne warunki w ramach swojego modelu oraz jeszcze większa dawka efektowności, to wszystko razem złoży się w efektowną całość.
 
Zapewne już wkrótce będziemy mogli zobaczyć pierwsze efekty współpracy, na co z pewnością czeka wielu graczy. W końcu takie kwestie jak wydanie pudełkowe, jego zawartość oraz edycje specjalne wciąż cieszą się wielkimi zainteresowaniem.
 
Dziś poznamy Need for Speed Heat - Czas na klimaty gorącego Miami?
 
- Jesteśmy bardzo podekscytowani, łącząc ponownie siły z Koch Media. Nasza współpraca trwa już od ponad dekady, a Koch był zawsze partnerem godnym zaufania. To fantastyczna okazja, byśmy razem dostarczyli Dying Light 2 odbiorcom w Europie i Australii. Oficjalnie rozpoczynamy współpracę podczas tegorocznego Gemescomu, a następnie skupimy się na intensywnej kampanii marketingowej prowadzącej do wyznaczonej na wiosnę 2020 roku premiery Dying Light 2. - Komentuje Ed Lin, Dyrektor Marketingu w firmie Techland.
 
- Z wielką przyjemnością informujemy o odnowieniu partnerstwa, które przez lata było niezwykle owocne. Zespoły Kocha i Techlandu świetnie się znają i darzą się wzajemnym zaufaniem zrodzonym podczas współpracy przy licznych tytułach, w tym doskonale przyjętym poprzedniku – Dying Light. Nasze lokalne oddziały wydawnicze i dystrybucyjne wprost nie mogą się doczekać rozpoczęcia prac nad wyczekiwaną nową odsłoną serii Dying Light. Nasze dotychczasowe doświadczenia z Techlandem i jakość samej gry dają nam pewność, że okaże się ona dla obu firm wielkim sukcesem. Gamescom 2019 to idealny moment, by wznowić współpracę. Jesteśmy gotowi wesprzeć grę całą naszą wiedzą z zakresu marketingu, sprzedaży i PR-u na wszystkich rynkach europejskich i w Australii. - Zadeklarował Dr Klemens Kundratitz, CEO Koch Media.
 
[Komentarz redaktora] Ogłoszenie takiej współpracy lekko zaskakuje, przy okazji potwierdzając jak udana współpraca może się przeradzać w kolejnych latach. W Obecnych warunkach warto by się zastanowić czy przypadkiem nie doczekamy się wkrótce zupełnie nowego materiału wideo. W końcu Koch Media ma mieć ogłoszenie i prezentacje podczas gamescom Opening Night Live 2019.
 
Dying Light 2 ukaże się wiosną 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Planowane są także wydania na PlayStation 5 i Project Scarlett.
 
gamescom 2019 odbędzie się w terminie 21 - 24 sierpnia 2019 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama