28°
0
dodano: 2022-06-21 22:10:01

Techland oferuje wielką promocję na Dying Light 2 Stay Human w dwóch wersjach

Tuż przed letnią wyprzedażą na Steamie, polska firma Techland zdecydowała się zaoferować wielką promocję na nadchodzącą grę Dying Light 2 Stay Human!

Wrocławskie studio zdecydowało się nie czekać na Valve, wyprzedzając ich akcję oraz zapewniając graczom specjalną, największą w dotychczasowej historii swojej ostatniej gry promocji.

Przeczytaj również z: Kolejny serialowy spin-off of HBO, w uniwersum Gry o Tron? Serial miałby opowiedzieć o Johnie Snow

W ten też sposób drugie Dying Light możemy nabyć do 24 czerwca w specjalnej cenie obniżonej aż o 33% za wersję podstawową. Edycję Deluxe możemy pozyskać 25% taniej, natomiast wariant Ultimate możemy pozyskać ze zniżką wynoszącą 20%.

Dokładnie te same rabaty co na komputerach, obowiązują także na Xboxach, gdzie Stay Human dostępne jest w ramach akcji Deals Unlocked w sklepie Xbox Store.

To może być szczególnie atrakcyjna oferta dla osób poszukujących niezłego tytułu na lato, które dotychczas nie zdecydowały się na zakup. W ten też sposób Dying Lighta II możemy sprawdzić z poprawkami, nowymi pakietami, Nową Grą + czy z trybem fotograficznym.

Ostatni polski hicior, gra Techlandu Dying Light 2 Stay Human zadebiutowała 4 lutego 2022 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Planowane są wydania na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S. Wersja chmurowa na Nintendo Switch ma zadebiutować w terminie pół roku od pierwotnego pojawienia się na rynku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama