18°
1
dodano: 2020-06-03 06:05:02

The Future of Gaming odbędzie się wkrótce? Sony może na nim ujawnić nowinkę w PS5. Zapowiedź Horizon Zero Dawn 2 niemalże pewna!

Autor: AnoX
The Future of Gaming odbędzie się wkrótce? Na to wskazuje przeciek, Sony może ujawnić nowinkę w PS5. Zapowiedź na show Horizon Zero Dawn 2 jest praktycznie pewna!
 
Po odwołaniu prezentacji PlayStation 5 i gier na tę konsolę, gracze mocno się podzielili pozostając jednocześnie w pełnej grupie absolutnie bez wiedzy kiedy odbędzie się tym razem show.
 
W sieci pojawił się zupełnie nowy przeciek sugerujący, że wydarzenie zostało przesunięte o 8 dni i odbyć się może dokądnie 12 czerwca 2020 roku, zatem naprawdę nie jest to odległy termin. Pogłoska ta oczywiście nie jest pewnikiem, a ostateczna decyzja wciąż nie zapadła, dalszy przebieg wydarzeń może kształtować się dopiero po weekendzie.
 
Dział marketingowy PlayStation ma być przygotowany na wszystkie wypadki, jednakże szczegóły działań są w chwili obecnej dogadywane. Zatem warto się uzbroić w cierpliwość.
 
Cena wyprodukowania gier ekskluzywnych na PlayStation 5 wzrasta (względem PS4), jednakże Sony nie obarczy tym graczy!
 
Odnaleziono w sieci zupełnie nowy panet opracowany przez Sony, który po raz kolejny dotyczy cartridge'a, o czym wcześniej już mieliśmy okazję usłyszeć dużo wcześniej.
 
Najnowsze szkice różnią się jednak pod względem wizualnym, przez co ciężko jest powiedzieć, że możemy mieć z tym samym pomysłem do czynienia.
 
Rozwiązanie prezentowane w urzędzie w Stanach Zjednoczonych jest zaokrąglone, posiada dziuerkę i podobno faktycznie łączy się z bezpośrednio z grami.
 
Nie wiemy czy mowa jest tutaj o nim jako nośniku, jednakże podobnieństwo do karty SSD rozszerzeń pamięci w Xbox Series X jest naprawdę spore.
 
ps5-patent-cardridge-3620
 
W sieci pojawiły się plotki sugerujące, że być może mowa jest tutaj o jakiejś możliwości uruchamiania klasycznych gier dostępnych na przykład w pakietach.
 
Gracze i dziennikarze wcześniej zanotowali i nawet po sieci krążyły screenshoty wskazujące, że zarówno pracownik Guerrilla Games - Blake Rebouche jak i oficjalny profil gry Horizon Zero Dawn, zapraszały graczy do cyfrowego wydarzenia z grami na PlayStation 5.
 
To mocna sugestia wskazująca, że studio jest przygotowane do zaprezentowania konstynuacji swojej hitowej gry, mającej być tytułem startowym dla nowego urządzenia Sony.

źródło: https://respawnfirst.com/sony-files-patent-for-a-game-cartridge-possibly-for-ps5/ https://gamerant.com/horizon-zero-dawn-2-teased-ps5-event/ 4chan

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-06-03 12:19:43

Szkoda, ze te informacje o nowych konsolach tak się wloką a tym bardziej powinni przyspieszyć teraz wtakim czasie by ludzie sie po domach nie nudzili i nie pozabijali np. ;)

Reklama
Reklama