logo lubiegrac.pl

Nowy zwiastun The Plucky Squire rozbudził nadzieję na sprawdzenie produkcji jeszcze w 2023 roku! - PlayStation Showcase 2023

aktualności news Nowy zwiastun The Plucky Squire rozbudził nadzieję na
Nowy zwiastun The Plucky Squire rozbudził nadzieję na sprawdzenie produkcji jeszcze w 2023 roku! - PlayStation Showcase 2023Wczorajszego wieczora ujrzeć mogliśmy ładnie prezentujący się zwiastun wyczekiwanej gry The Plucky Squire, która zapowiada się obecnie na najciekawszą propozycję w portfolio Devolver Digital. Jak prezentuje się nowy fragment rozgrywki od All Possible Futures?

The Plucky Squire na PlayStation Showcase 2023

Devolver Digital pojawiło się podczas wczorajszego wydarzenia Sony, gdzie gracze mogli ujrzeć jedną z najlepiej zapowiadających się gier niezależnych, która w niezwykły sposób bawi się nie tylko stylami graficznymi, ale i perspektywą 2D i 3D.

Kreskówkowa przygoda Piórka w Czarolandii to dopiero początek niezwykłej historii, która ma zagwarantować graczom sporą dawkę interesujących doznań, bazujących na zmieniających się wyzwaniach.

Przeczytaj również: O ile ocena PlayStation Showcase 2023 jest niezła, o tyle PS Studios zdecydowanie nie popisało się...

Piękne animacje w połączeniu z atrakcyjną oprawą kolorystyczną wydają się jednak najlepiej wypadać w wersji 2D, gdyż aspekty 3D... cóż one wydają się potrzebować chwilami jeszcze pewnej porcji szlifów. Przejścia niemniej robią spore wrażeniem podobnie jak niektóre zabawy perspektywą.

Szkoda, że zwieńczeniem całego zwiastuna nie była... data premiery. Zapowiedź debiutu w tym roku to trochę mało, ale być może szczegóły szykowane są dopiero na przygotowywane Devolver Direct 2023.

The Plucky Squire ma zaliczyć premierę w tym roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zwiastun The Plucky Squire z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic