dodano: 2019-03-01 17:40:01

Osiem sezonów serialu The Walking Dead dostępne na Netflixie

Osiem sezonów serialu The Walking Dead dostępne na Netflixie
19°
2

Najbardziej rozpoznawalny serial o apokalipsie Zombie, zatytułowany The Walking Dead w ośmiu sezonach właśnie zadebiutował na platformie Netflix. 
 
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć serialu The Walking Dead, lub widzieliście, a chcecie sobie go przypomnieć i jesteście użytkownikami platformy Netflix, to mamy dla Was świetną wiadomość. The Walking Dead w ośmiu sezonach zawitał na Netflix, dając widzom mnóstwo godzin dramatycznej historii miasta dotkniętego zarazą, w której zmarli zamieniają się w żywe trupy, głodne ludzkiego mięsa.
 
The Walking Dead - The Final Season: Done Running - recenzja
 
The Walking Dead: The Final season - Suffer the Children - recenzja
 
 
The Walking Dead to serial z gatunku dramat - horror, stworzony przez Franka Darabonta, reżysera filmów Skazani na Shawshank oraz Zielonej Mili i Gale Anne Hurd, producentki Obcego, Niesamowitego Halka, czy Terminatora. Produkcja, która zadebiutowała w roku 2010 czyli klika lat temu, oparta na niesamowitym komiksie Roberta Kirkmana, podczas kolejnych sezonów zaliczała wzloty i upadki, ale niewątpliwie jest najbardziej znanym tytułem w klimacie Zombie, których mamy ostatnio sporo, jak choćby oryginalny serial Netflixa z Południowej Korei, Kingdom, którego recenzję znajdziecie na łamach naszego serwisu. 
 
Kingdom - recenzja oryginalnego serialu Netflix
 
W serialu śledzimy grupkę ludzi, na których czele stoi szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln), walczących nie tylko o przetrwanie, ale i o bezpiecznie, lub względnie bezpieczne miejsce na ziemi, na której nic już nie jest takie samo, która opanowana jest przez tajemniczą i przerażającą zarazę Żywych Trupów.
 

Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2019-03-01 20:49:29

Hehehehe.....czyli jak widać marzenia się spełniają Uszaak :) Trzeba tylko wierzyć. Też muszę nadrobić zaległości, bo z tego co pamiętam zatrzymałam się na sezonie trzecim ;) Może więc tym razem przebrnę przez całość :) Pozdrawiam!

avatar Uszaak
dodano: 2019-03-01 19:48:11

Dosłownie wczoraj lub przedwczoraj pomyślałem sobie, że byłoby wyśmienicie, gdyby Netlix załatwił TWD. Chwilę później przemknęło mi przez myśl, iż to marzenie ściętej głowy. Ha! W końcu będę mógł obejrzeć serial jak człowiek :D

Reklama
Reklama