dodano: 2022-07-05 08:00:01

They/Them, zwiastun filmu grozy, w typie slashera od platformy Peacock, z Kevinem Baconem w roli głównej

aktualności newsy filmowe They/Them, zwiastun filmu grozy, w typie slashera od platformy
They/Them, zwiastun filmu grozy, w typie slashera od platformy Peacock, z Kevinem Baconem w roli głównej
13°
0

They/Them, zwiastun filmu grozy, w typie slashera od platformy Peacock, z Keinem Baconem w roli głównej. Premiera filmu przewidziana tego lata.

Kolejny slasher w gwiazdorskiej obsadzie, film grozy będącym slasherem, stworzony dla platformy Peacock, film o tytule They/Them został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. 

Zapoznaj się również z: Na GOG-u pojawiła się nowa akcja promocyjna dla graczy weekend z klasykami, która wkrótce się zakończy!

O czym jest They/Them?

Akcja filmu, będącego klasycznym slasherem, czyli filmem grozy, rozgrywa się na letnim obozie, w którym uczestniczą osoby homoseksualne, które mają poddać się tam terapii konwersyjnej. Obóz i zajęcia prowadzone są przez charyzmatycznego trenera, który gwarantuje zmianę orientacji seksualnej w zaledwie tydzień. 

Szybko okazuje się jednak, że sposób działania Owena Whistlera jest niezwykle niepokojący, a nawet psychodeliczny, a na domiar złego na obozie zaczyna dochodzić do przerażających morderstw. Pozostali przy życiu obozowicze muszą teraz połączyć swe siły, by ratować życie. 

Obsada They/Them

W obsadzie filmu They/Them znaleźli się: Kevin Bacon (Powinniście odejść, Miasto na wzgórzu), Anna Chlumsky (Kim jest Anna?, Moja dziewczyna i Moja dziewczyna 2), Carrie Preston (Aż do kości, Żona idealna), Anna Lore (Gotham Knights, Miss 2059), Cooper Koch (Słaby punkt, Daddy), Theo Germaine (Wybory Paytona Hobarta), Hayley Griffith (Słudzy szatana, Na cały głos), Austin Crute (Szkoła melanżu), Mark Ashworth (Logan: Wolverine, Czarna Pantera).

Przeczytaj również: Apokawixa, pierwszy polski horror o zombie zaprezentowany na filmowej zapowiedzi i z datą premiery

Reżyserem i zarazem autorem scenariusza do filmu jest John Logan, mający na swoim koncie takie hity jak: Gladiator, Skyfall, Aviator czy Dom grozy: Miasto Aniołów.

Kiedy zadebiutuje They/Them?

Film They/Them ma mieć światową kinową premierę 5 sierpnia 2022 roku. Na razie nie wiemy czy produkcja trafi do naszego kraju. 

Zwiastun They/Them

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama