dodano: 2021-11-24 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Thomas Gerbaud opowiada o wielowymiarowości świata przedstawionego Dying Light 2 Stay Human

Autor: AnoX
Thomas Gerbaud opowiada o wielowymiarowości świata przedstawionego Dying Light 2 Stay Human
15°
0

Techland zdecydował się zaprezentować nowy wywiad w ramach Dying 2 Know More, w którym odbył się wywiad z Thomasem Gerbaudem. Rozmowa dotyczyła wielowymiarowości świata przedstawionego Dying Light 2 Stay Human.

Wrocławski producent zdecydował się ujawnić kolejny odcinek dodatkowej serii programów poświęconych nadchodzącemu Dying Light 2. Nowy gość opowiedział o tym czego możemy się spodziewać tym razem po The City.

Jak się okazuje, projektanci mieli za zadanie nie tylko wykreowanie wiarygodnego miasta, ale także poświęcili swój czas na wykreowanie miejsca, ale także sposoby jego funkcjonowania, ale także jego otoczki, przeszłości oraz zmian zachodzących przed główną opowieścią.

Zapoznaj się także z: Earthworm Jim: Beyond the Groovy, bohater platformówki, wraca na małe ekrany, w zabawnym serialu animowanym

Koncentracja skierowana została również do grupy Peacekeeperów, frakcji koncentrującej się na utrzymaniu porządku, hierarchii oraz prawa, krok po kroku prezentując ich specyfikę oraz wpływ na rzeczywistość.

W Mieście nie zabraknie także wyjątkowych postaci, które będą posiadać jeszcze szerszą osobowość oraz głębszy charakter.

Dying Light 2 Stay Human zadebiutuje na początku przyszłego roku: 4 lutego 2022 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. Planowane są również dedykowane wydania na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama