dodano: 2021-01-26 22:05:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

THQ Nordic i Experiment 101 ogłosiły datę premiery Biomutant! Kiedy sprawdzimy obiecującą propozycję?

Autor: AnoX
Gra: Biomutant
20°
0
THQ Nordic i Experiment 101 ogłosiły datę premiery Biomutant! Kiedy sprawdzimy obiecującą propozycję?

Biomutant po długim czasie w końcu doczekał się ogłoszenia daty premiery, która osadzona została jeszcze wioną 2021 roku. Kiedy dokładnie zagramy?

Po pewnym czasie plotek dowiedzieliśmy się, że na kolejną propozycję z wydawniczej oferty THQ Nordic, którą w końcu będzie Biomutant.

Tytuł ten zagości na rynku już 25 maja, zatem jeszcze wiosną tego roku.  To oznacza także, że już niebawem powinniśmy się spodziewać kolejnych zwiastunów oraz ogłoszeń.

Przeczytaj także: Premiery gier przygodowych luty 2021. Zimowy miesiąc, który będzie straszył graczy i przerażał, na wszelakie sposoby

Twórcy zdecydowali się także przypomnieć o specjalnych wydaniach gry, która poznaliśmy dawno temu i tak ja sama gra zostały one wstrzymane. Obecnie wszystko powraca do życia!

Wspomniane firmy wraz z polskim wydawcą w postaci Koch Media Poland zapewniają, że wkrótce doczekamy się kolejnych ogłoszeń.

Biomutant ma się ukazać 25 maja 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One Xbox Series oraz Xbox Series S.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama