dodano: 2022-01-23 00:10:01

Tryb fabularny GRID Legends doczekał się własnego zwiastuna!

Tryb fabularny GRID Legends doczekał się własnego zwiastuna!
16°
0

Tryb fabularny GRID Legends został oficjalnie zaprezentowany na najnowszym, efektownym zwiastunem, ukazującym założenia i głównego aktora historii.

GRID Legends ze scenkami FMV

Codemasters oraz Electronic Arts zdecydowały się oficjalnie zaprezentować graczom nowiutki zwiastun kolejnego GRID-a, ukazując tym razem kilka przebitek czy scen FMV, związanych z trybem opowieści.

Przeczytaj też: Windjammers 2 - kontynuacja sportowego hitu NEO GEO zadebiutowała

Pomiędzy scenkami rywalizacji w różnych trybach oraz modelach rywalizacji na świecie, mogąc jednocześnie ujrzeć, jak zdecydowano się rozwiązać sprawę ukazywania fabuły.

Aktorskie występy w GRID Legends

Ta jak się okazuje, doczeka się wielu nagranych scen aktorskich, w których ujrzymy sceny budowania kariery, rywalizacji na i poza torem oraz reakcji zespołu i przyjaciół.

Co zaoferuje Drive to Survive?

Materiał z Drive to Survive stylizowany jest na model znany z dokumentów filmowych czy serialowych. Można by rzecm że mamy tutaj do czynienia ze swego rodzaju połączeniu, a w zasadzie przekładaniu gry oraz filmu.

Kiedy zadebiutuje GRID Legends?

GRID Legends ukaże się już niebawem, 25 lutego 2022 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4, PlayStation 5.

Tryb fabularny GRID Legends

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama