1
dodano: 2020-11-24 03:05:01
PCPS5

Twórcy DEATHLOOP zapowiadają jak intrygująco wykorzystają kontroler DualSense. Trzeba przyznać, pomysł jest naprawdę intrygujący!

Autor: AnoX
Gra: DEATHLOOP
DEATHLOOP zapowiada się niezwykle ciekawie, tymczasem twórcy z Arkane Lyon zdradzają czego się możemy spodziewać po wykorzystaniu pada DualSense.
 
Jedną z największych zalet konsoli PlayStation 5 w dalszym ciągu okazuje się być kontroler DualSense, który wznosi doświadczenia graczy na nowy poziom. Wyraźnie widać, że twórcy gier na jego podstawie wykorzystują wiele kreatywnych rozwiązań.
 
Zapowiedź wykorzystania kontrolera do PS5 może się podobać, ponieważ widać zamysł oraz szerokie podejście do zaimplementowanych technologii. Rozpocząć warto od odmiennych wibracji haptycznych w zależności od tego po jakiej ścianie będziemy się poruszać.
 
Ponadto zdecydowano się wprowadzić delikatny dźwiękowy sygnał w momencie, gdy chociażby zbliżymy się do miny, natomiast bronie mają się różnić pod względem właśnie wibracji, biorąc pod uwagę nawet odmienne zacięcia się!
 
Zapoznaj się także zSzukasz telewizora do nowej konsoli? TCL przygotowało w tym roku kilka ciekawych propozycji pod m.in. PS5 i XSX!
 
Jest to jedynie kilka rozwiązań, które zostaną zaimplementowane, zapewniając nam wyższy poziom realizmu oraz satysfakcji z poszczególnych strzałów oraz akcji wykonywanych podczas kolejnych przejść.
 
DEATHLOOP i DEATHLOOP Deluxe Edition ukażą się 21 maja 2021 roku na komputerach osobistych i konsoli PlayStation 5.
 
 
 

źródło: https://blog.playstation.com/2020/11/23/immerse-yourself-in-deathloop-on-ps5-with-the-dualsense-controller/

Tagi: deathloop,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-24 13:57:19

Moim zdaniem taki kontroler to już za duże przekombinowanie i nie ma powodu by aż tak wszystko komplikować. Niedlugo bedziemy podlaczali sie kablami do komputera czy jak ? To juz ze zwyklym graniem nie ma wiele wspolnego.

Reklama
Reklama