dodano: 2020-01-11 06:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Ubisoft pracuje nad Prince of Persia Dark Babylon z powrotem marki?

Autor: AnoX
Ubisoft pracuje nad Prince of Persia Dark Babylon z powrotem marki?
44°
0

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące prac nad rzekomą nową grą w ramach marki Prine of Persia. Czy ponoć ma być Prince of Persia Dark Babylon?
 
W sieci pojawiła się wielka dawka informacji dotycząca rzekomych prac nad kolejną grą, mającej być pełnoprawną kontynuacją wydanego w 2005 roku Prine of Persia The Two Thrones. Plotki sugerują, że akcja zabierze nas do alternatywnej wersji tytułowego Babilonu.
 
Dystopijna wersja miasta będzie miejscem zawierającym wiele tajemnic oraz atrakcji, które będzie można odkrywać i ma to być z resztą jeden z ważniejszych elementów gry.
 
Rozgrywka jako taka ma w dużej mierze bazować na rozwiązaniach z ostatniej trylogii, która starała się łączyć ze sobą zręcznościowo-taktyczną walkę, zręcznościowe pokonywanie rozbudowanych poziomów oraz bawienie się mechanikami kontroli czasu.
 
Co czeka graczy w 2020 roku? Najciekawsze premiery i wydarzenia
 
W przyszłym roku z pewnością tytuł ten nie zostanie wydany, zatem pogłoski o premierze na 2021 rok wydają się być dość prawdopodobne. Niestety nie wiemy czym ten tytuł może być w gruncie rzeczy, ponieważ stare schematy nieco odeszły w niepamięć, a najnowsze rozwiązania mogą okazać się nieco odmienne względem ostatnich gier.

źródło: gaminginstincts.com/prince-of-persia-dark-babylon-leaked/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama