dodano: 2019-06-22 20:30:03
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Ultimate Fishing Simulator ukaże się także na konsolach i na VR

Autor: AnoX
Ultimate Fishing Simulator ukaże się także na konsolach i na VR
16°
0

Ultimate Fishing Simulator okazało się sporym sukcesem, dzięki czemu ogłoszono wydanie konsolowe oraz wersje na gogle wirtualnej rzeczywistości.
 
Ultimate Fishing Simulator okazało się wielkim sukcesem zarówno pod względem ocen jak i sprzedaży, dzięki czemu twórcy i wydawca zadbali także o zaplanowanie nowych wydań na konsole oraz platformy wirtualnej rzeczywistości.
 
Bit Golem i Ultimate Games S.A. zadbają o wypełnienie projektu treścią, dzięki czemu wersje na PS4, XB1 i NSH zawierać będą wszystkie dodatkowe rozszerzenia.
 
Wirtualna rzeczywistości pozwoli graczom jeszcze lepiej wsiąknąć w atmosferę związaną z łowieniem ryb, zatem i w cyfrowych warunkach będziemy się mogli zrelaksować i odpocząć. 
 
Recenzja Ultimate Fishing Simulator
 
- Prace nad konwersjami na konsole wciąż trwają. Gra zostanie oczywiście odpowiednio dostosowana do specyfiki tych platform. Celujemy w to, by jak najefektywniej wykorzystać możliwości konsol i dostarczyć graczom możliwie jak najlepszą jakość mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.
 
- Obecnie możemy potwierdzić, że Ultimate Fishing Simulator VR będzie na pewno kompatybilny z systemami HTC Vive i Oculus Rift. Lista obsługiwanych gogli obejmie też prawdopodobnie Valve Index, Windows Mixed Reality i być może Oculus Quest. Co ważne, zawartość wersji VR będzie tożsama z grą w tradycyjnej wersjidodaje Mateusz Zawadzki.
 
Ultimate Fishing Simulator VR będzie samodzielnym produktem, ale posiadacze podstawowego wydania mogą liczyć na specjalną zniżkę na zakup specjalnego rozszerzenia VR.
 
Ultimate Fishing Simulator na PlayStation, Xbox One oraz Nintendo Switch pojawi się w drugiej połowie 2019 roku, natomiast Ultimate Fishing Simulator VR ukaże się w lipcu lub sierpniu 2019 roku (Steam i Oculus Store).
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama