dodano: 2018-08-31 11:34:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Ultimate Fishing Simulator - To już czas... aby wybrać się na ryby!

Autor: AnoX
Ultimate Fishing Simulator - To już czas... aby wybrać się na ryby!
18°
2

Ultimate Fishing Simulator to najnowsza produkcja studia BitGolem oraz notowanego na NewConnect Ultimate Games S.A. jako wydawcy.
 
Od listopada ubiegłego roku można było wstępnie zapoznać się z Ultimate Fishing Simulator za sprawą obecności tego tytułu we Wczesnym Dostępie na Steam, tymczasem pełna wersja gry jest już dostępna. Do tej pory produkcja trafiła do 20 tysięcy osób, a większość ocen była bardzo pozytywna, o czym świadczy średnia ocen na poziomie 8/10. 
 
- Biorąc pod uwagę specyfikę wczesnego dostępu, to dobry wynik, a ostatnie recenzje, które pojawiły się po rozbudowie gry, były już bardzo pozytywne. To potwierdza, że objęliśmy właściwy kierunek. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w trakcie ostatnich miesięcy. Dziękujemy również za konstruktywne uwagi i inspirujące pomysły. To zdecydowanie pomogło nam w pracach nad dalszym rozwojem gry i stanowiło dodatkową motywację do zwiększonego wysiłkumówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.
 
Z okazji wypuszczenia pełnej wersji gry zdecydowano się wypuścić zwiastun premierowy, który możecie zobaczyć poniżej:
 
 
Obecnie Ultimate Fishing Simulator oferuje graczom aż 7 łowisk w różnych miejscach symulujących rzeczywiste obszary, jednocześnie dostarczając różnorodne gatunki ryb, wyposażenia, mechaniki i techniki oraz sporo realistycznych elementów pokroju systemu Ultimate Water System. W grze znajdziemy nawet perspektywę przynęty!
 
Rzecz jasna rozgrywka umożliwia nam nie tylko zabawę samodzielnie, ale także z innymi graczami poprzez rozbudowane tryby dla wielu osób, w ramach których sprawdzimy się w turniejach czy na wykreowanych przez społeczność mapach. 
 
- Ultimate Fishing Simulator to kompleksowe podejście do wędkarstwa – w grze odnajdą się nie tylko zapaleni wędkarze, ale też osoby bez takich doświadczeń. Po premierze skupimy się z kolei m.in. na pracy nad płatnym dodatkiem wprowadzającym całkiem nowe łowisko wraz z nowymi gatunkami ryb. Dodatek pojawi się najprawdopodobniej jeszcze pod koniec 2018 r. W kolejnym roku Ultimate Fishing Simulator zostanie wydany również w wersji na konsole obecnej generacji zapowiada product manager w Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.
 
Ultimate Fishing Simulator jest już dostępna (30 sierpnia 2018 r) w cenie 71,99 złotych. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-06 12:03:38

Do nauki owszem choć lepiej chyba na żywo samemu połowić co ?

avatar Mariusz
dodano: 2018-08-31 23:22:57

I to jest symulator z którego przynajmniej można wynieść jakąś naukę a nie jak w symulatorze chleba albo kozy. W grach takich jak np. fpsy to powinny w singlach być implementowane mechaniki takie jak udzielanie pierwszej pomocy to by ludzie ciut większe pojęcie mieli i by im w głowach coś zostało bo najlepiej się uczyć poprzez zabawę.

Reklama
Reklama