dodano: 2021-10-22 09:26:01
PS3

Uncharted, Sony prezentuje pierwszy zwiastun nadchodzącej filmowej adaptacji gry

Uncharted, Sony prezentuje pierwszy zwiastun nadchodzącej filmowej adaptacji gry
21°
0

Uncharted, Sony prezentuje pierwszy zwiastun nadchodzącej filmowej adaptacji jednej z najbardziej popularnej serii gier. Premiera filmu w lutym.  

Miłośnicy serii gier Uncharted zapewne nie mogli doczekać się filmowej prezentacji w postaci zwiastuna nadchodzącej na nowy rok jej filmowej odsłony. I oto wczoraj Sony pokazało w końcu oficjalny zwiastun filmowej nadchodzącej na luty przyszłego roku, przez wielu wyczekiwanej produkcji.

Uncharted film to produkcja z gatunku kina przygodowego akcji, produkcji amerykańskiej, która prezentuje początki, młodzieńcze lata Nathana Drake'a oraz jego przewodnika, pomocnika i mentora Victora Sully'ego. Oboje, plus dziennikarka Elen Fisher, wyruszają w niezwykle ekscytującą, pełną niespodzianek i przeszkód, której celem jest odnalezienie legendarnego El Dorado.

Film został wyreżyserowany przez Rubena Fleischera, mającego na swoim koncie takie filmowego produkcje jak: Vanom, Zombieland czy Zombieland: Kulki w łeb. Autorami scenariusza do filmu są Art Marcum (Iron ManTransformers: Ostatni Rycerz), Rafe Judkins (Hemlock Grove, Chuck, Agenci T.A.R.C.Z.Y.) oraz Matt Holloway.

Przeczytaj również: Twórcy filmu Uncharted prezentują klimatyczne ujęcia! Produkcja podoła wysokim oczekiwaniom graczy?

W roli Nathana Drake'a zobaczymy Toma Hollanda, znanego z ról w takich filmach jak: Spider-Man: Daleko od domu, Spider-Man: Homecoming, Ruchomy chaos, czy Diabeł wcielony. W roli Victora Sullivana zobaczymy Marka Wahlberga, którego możemy oglądać w takich produkcjach jak: Infiltracja, Ted, Ocalony, Śledztwo Spensera.

W pozostałych rolach jeszcze: Antonio Banderas (Ból i blask, Maska Zorro, Desperado), Tati Gabrielle (The 100, Chilling Adventures of Sabrina) i Sophia Ali (Chirurdzy, Prawda czy wyzwanie).

Premiera filmu w kinach ma nastąpić 18 lutego 2022 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama