logo lubiegrac.pl

Unleaving, przygodowa gra platformowa opowiadająca o śmierci oczami dziecka, z kartą na Steam

aktualności news Unleaving, przygodowa gra platformowa opowiadająca o śmierci oczami dziecka, z kartą na Steam
Unleaving, przygodowa gra platformowa opowiadająca o śmierci oczami dziecka, z kartą na SteamUnleaving, przygodowa gra platformowa opowiadająca o śmierci oczami dziecka, z kartą na Steam. Data premiery gry nie została jeszcze ogłoszona. 

Swoje miejsce na platformie Steam ma kolejna niezależna gra, która łączy elementy przygodowe z platformowymi, poruszając bardzo poważny temat, śmierci widzianej oczami dziecka. Gra nosi tytuł Unleaving i została stworzona przez niezależne studio orangutan matter.

Zapoznaj się także z: Rycerze zodiaku, film Tomasza Bagińskiego, oparty na japońskiej mandze pokazany na kolejnym zwiastunie

Trudny temat śmierci, nie często poruszany w grach, próbuje unieść niezależny deweloper ze studia orangutan matter, w stworzonej w ręcznie malowany sposób, prowokującej do myślenia grze platformowej, z przygodowymi zagadkami. Gra nosi tytuł Unleaving i ma swoje miejsce na platformie Steam, gdzie ma zadebiutować, pozwalając nam zanurzyć się w rozgrywkę skupioną na wyzwaniach bazujących na umiejętnościach zręcznościowych, ale mocno związanych z niezwykle emocjonalną fabułą.

Przeczytaj również:

 

W przygodowo-platformowej grze Unleaving wcielamy się w małą dziewczynkę, które nie wie kim jest, co robi w miejscu do którego trafiła. Ale wkrótce orientuje się, że już tu była, że jest w domu, bo właśnie do niego powróciła. Teraz przyjdzie jej wędrować po dziwacznej krainie, niezwykle surrealistycznym miejscu, będącym naturą tajemnicy życia, ale i iluzji. Razem z nią poznajemy śmierć, widzianą tak jak ona to postrzega, czyli oczami dziecka. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na platformę Steam. Data jej premiery nie została jeszcze ogłoszona. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

12345

Autor: Agata Dudek

Gra: Unleaving
Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia