dodano: 2019-11-18 21:30:11
PC

Uragun rozpocznie swoją przygodę 2020, a kolejne gry do 2022 roku

Autor: AnoX
Uragun rozpocznie swoją przygodę 2020, a kolejne gry do 2022 roku
13°
0

Uragun, produkcja polskiego studia Kool2Play, doczekała się ogłoszenia daty wejścia gry do Wczesnego Dostępu na Steam. Kolejne 3 gry są w drodze do 2022.
 
Kool2Play ogłosiło, że ich nadchodząca produkcja Uragun w drugiej połowie stycznia 2020 roku zagości na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu.
 
Będzie to jednak początek, ponieważ premiera gry została zaplanowana również na rok 2020. W tym samem czasie trwać będą prace nad kolejnymi projektami - City of Minds będą ce grą przygodową akcji, oryginalnym symulatorem budowania miasta "Odbudowa" oraz nad jeszcze jednym tytułem.
 
Studio otrzymało niedawno wzmocnienie w postaci dofinansowania w postaci 1,6 miliona złotych w ramach programu GameInn na rzecz wspomnianego Projektu Odbudowa.
 
Jeżeli nie pamiętacie czym jest Uragun to już spieszę z pomocą. Otóż mamy tutaj do czynienia z top down shooterem z elementami taktycznymi, który zabierze nas do alternatywnego świata, gdzie zmierzymy się z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję w takich miejscach jak Warszawa, Barcelona, Paryż, Berlin, Moskwa czy Pekin.
 
SAK'D pora zagrać dość nietypowym bohaterem, waleczną poduszką
 
- 22 stycznia planujemy uruchomić Early Access do Uraguna. To ważna faza developmentu. Chcemy, aby od tego momentu gracze mieli wpływ na kształt gry. Będziemy wsłuchiwać się w ich opinię i modyfikować Uraguna zgodnie z sugestiami. To właśnie z pomocą graczy stworzymy mapę drogową rozwoju gry. Cel jest oczywisty. Chcemy aby Uragun był współtworzony przez społeczność Steam,  a co za tym idzie podbił jej serca. - opowiada Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.
 
- Jeśli chodzi o plany wydawnicze, do końca 2022 na rynku pojawią się 3 nasze autorskie gry. Będą one dostępne na wszystkich ważnych platformach sprzętowych, rozważamy też wersje mobilne. W nadchodzącym roku zadebiutuje Uragun, a na rok 2021 jest planowana jest premiera City of Minds. – kontynuuje prezes.
 
Uragun zagości we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych zagości 22 stycznia 2020 roku. Premiera pełnej wersji zaplanowana została również na 2020 roku na komputery osobiste, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama